bugün

daha fazla kal(a)mamayı gerektirir. o dakikadan sonra, çeker gidersin.
bir kisi tarafından arzulanmamak, birlikte olma isteginin olmaması
deger verilen kisi tarafından maruz kalındıgında insanı cok uzen olay
anladığın anda girecek delik aradığın andır.
intihar nedeni olabilecek bi başlık.
kimin seni istemediğine bağlı olarak değişir, bazen iyidir.
eğer bu durum canımdan öte dediğiniz kişi tarafından oluyorsa insana hayat durdu, ne yaparım hissi verir. evet uzunca bir süre böyle yaşanır ama sonradan anlaşılır ki değmeyecek insanlar için üzülmek çok yersizdir. ama bu durum aşka ve sevgiye olan inancınızı yitirir en iyisi mi bu durum zaten önceden sinyallerini verir erken davranıp istemeyen kişi siz olun en iyisi budur.
insanın yapısını bir anda bozabilecek derecede yerle bir edebilendir. gururun yerlerde süründüğünün hissedilmesiyle hepten dertlenir insan. düşüncelere boğulur, boş bakışlarla etrafa bakınır, etrafta olup bitenleri algılamaya çalışırken bile neyi anlamaya çalıştının farkına varmaya çalışır bir yandanda*... geliyim dersin, gelme denir. öpyim dersin öpme denir. istiyorum dersin ses çıkmayacak kadar umursanmaz falan... adamın ömründen ömür gider bir anda. yaptığın aptallığın farkına varıp "yer yarılsa da yerin dibine girsem" dersin bir anda. seviyorsundur ama istenmiyorsundur bir yerde... vazgeçmek için kafana vurulmuş bir balyozken hala; "acımadı ki" der gibi mallığa devam etmeye kadar gidebilir. o saatten sonra durum sevgiden ziyade "yüzsüzlük" adını alır zaten. ama oldu ki "yok ben akıllanmadım hala aptallığa devam edeceğim" dersen o da hayatında kara bir leke olarak kalacak mallığının belirtisidir.
acı'ya yol açar.

özellikle de kuyruk acısına.

sonra da sözlüklerde entry olur okuruz bu kuyruk acılarını.

biraz hazım, olmadı bol bol soda.
acıların en büyüklerinden biridir. istenmemek. hayatına girememek. onunla tekrar olmamak. acı çekmektir. tedavisi yoktur. çözümü yoktur. istenmiyorsundur. yapıcağın bir şey yoktur. istenmediğini anladığın zaman olduğun yerde çivilenir kalırsın. neden ben diye sorgularsın kendini neden beni istemiyor diye kendini sorgularsın. hatam neydi diye kendine pay biçmeye çalışırsın. ama o çıkmaz sokaklardan, dehlizlerden aydınlığa feraha çıkamazsın. o karanlıkta boğulursun.
agırmış bee...
eziyormuş bee...
kafanı egip, kaldırmaz oluyormuşssun bee...

herşeyi gördüm dememek gerekiyormuş.
düşmanımın bile başına gelmesin.
istenmemek koymaz adama, istemeyenin zavallılığının yanında...
böyle bir şeydir;

görsel
Uzucu bir durum.
insanı ne yapacağını bilememelere sürükleyen, kan bağı ile bağlı olduğun yakın akrabalar tarafından sezdirilmesi daha bir içe dokunan acı şey.
Az önce kaldığım durum.Çok koyuyor insana niye böyle bir şey bu anlamıyorum abi insan bunla yaşayamaz yeminle.
bazen isteniyoruz bazen istenmiyoruz, olağanı da bu zaten. sürekli istenmek algısı holywood tarafından işlenen sinsi beyin yıkama opersayonu.
istenmediğiniz yerde kalmak zorundaysanız çok mutsuz oluyorsunuz.
bulunduğum yerin yanlış olduğunu kendime öğretmek zor ve sancılı bir dönem olsa da, bu sana da bana da iyi geldi!
Zor bir durum.
üzücü bir durumdur. evet.
Ego’larımızı öyle şişiriyoruz ki, birinin bizi istemiyor olması tüm dengelerimizi yerle bir ediyor. istemek zorunda değildi, ben de bazen birilerini reddediyorum diyip devam edemiyoruz.
Yüzsüzlük yapmadan çekip gitmesini bilmek gerekir.
Sadece tek bir kişiyi umursayacaksınız o da her daim yanınızda olandır. insanlar sizi anlamaz onları görmezden gelin. Bunun farkına varırsanız isteniyormuşsun yok kimse sizi sevmiyormuş falan zerre umrunuzda olmaz.
Istenmediginiz yerde durmayınız. Her istemeyen de istemiyorum demiyor gerci bu noktada da şöyle düşünün. sizle mutlu olan, sizi isteyen biri ne yapar ne eder olmazları oldurur. Sürekli bahane bulan, kaçan, mazeret sunan biri varsa bilin ki sizi istemiyordur.