sinir bozucudur. Soğuk soğuk cevaplar verirsin hala yılışıklığına devam eder, kendinden iyice nefret ettirir.
insanı çileden çıkaran erkektir. Aldığı tüm ters cevaplara rağmen ısrarla kişiyi bunaltmaya devam eder. Bazen de Hiç reddedilmemiş erkeğin hırsını gözlerinden okuyabilirsiniz. Görmezden geliniz.
Ne yapacağını bilemeyen erkektir. Hayatında kendisine evet demiş olan hiç bir kadının (sayısı az olmayabilir) doğrudan evet demediğini, illa hayır deyip sonradan evet dediğini görmüştür. Kendisi ile konuşurken '' yok beee ne işim olur onunla'' diyen, çocuk mesaj attığında bıktım, bıktım, bıktım diyen kız arkadaşlarının 1 ay sonra aşkımla pazar keyfi temalı fotoğraflarını görmüştür. Beni bir daha arama diyen kız arkadaşından 15 gün sonra pişmansan (ben ayrılmadım ki sen ayrıldın, neden pişman olayım?) tekrar deneyelim mesajı geldiğini görmüştür. Mümkün olduğu kadar karşısındakini huzursuz etmeden ilgisini belli etmeye çalışıyordur. Hoşlandığı kişi kendisine açıldığında hiç yokuşa sürmeden evet diyen kızlar kusura bakmasın ama, hayır diyen kızın bazen hayır demediğini siz de iyi biliyorsunuz.
Erkeklerin cok buyuk kismi ilk seferde reddedilirler. Kadinlarin cogu da ikinci teklifi bekleyerek reddeder.
Erkeklerin sahip olmasi hereken bir ozelliktir, bir sure icin. Istediklerini almalarina yardim eder.
Ne istedigini bilip pesinde olmakla, gurursuz olmak arasinda fark vardir.
kişilik sorunu olan bilhakis istendiğini de anlamayan embesil, asalak her türlü argoları hakeden erkek müsvetteleridir.
kadın.avi'dir. yazılanlara bakarak bazıları için çok ekmek çıkar burdan demek mümkündür. istenmeyen erkek yoktur, istenmeyen hareketler ve fakirlik vardır. kadınlardaki kılların, tüy olarak adlandırılması gibi can sıkan hareketler de direkt erkek olarak addedilmektedir.
"bana güldü vericek","bana baktı beni seviyor olmalı" gibi hastalıklı bir düşünce sistemine sahip insandır. tez vakitte o kafaya reset atılmalı attırılmalı.
defalarca reddedildiği halde halen kızın peşinden koşan erkektir.
kimse kusura bakmasın ama gurursuzdur ve potansiyel katil veya tecavüzcüdür. Liveleak'te türkiye'den böyle bir tip vardı. Reddedden kızı katletmiş ve sonra kendini de öldürmek isteyip tüfeği çenesine dayamış. Geberememiş ama suratı paramparça olmuş. Ölmekten beter olmuş yani. belasını bulmuş ruh hastası.

Bu ülkede istenmediğini anlamayan erkek terörü var arkadaşım! Herkesin bacısı, kuzeni, kız arkadaşı var. istenmediğini anlamayan bir manyak musallat olsa tanrı korusun, ne hissedersiniz? ne yaparsınız? O manyağın ağzına sıçarsınız herhalde.

Uzak durun böyle tiplerden. Çok ısrarcı olursa bir aile büyüğünüze ve polise bildirin. Abiniz, babanız, amcanız, dayınız o şerefsize haddini bildirir.

beyler! Eğer bir kız sizi sevmiyorsa mutluluklar dileyip çekilin. Bundan fazlası hem o kızı rahatsız eder, hem de gururu ve özsaygısı olmayan biri izlenimi uyandırırsınız. Kendi kız kardeşinizi, akrabalarınızı, yakın kız arkadaşlarınızı düşünün.
0:00 0:06
Gurursuz piçin tekidir. O kız kabul etse bile asla ona saygı duymaz. Çok açık ve net konuşuyorum. o kız için daima ezik, basit, onursuz biri olacaksınızdır. Bazen vazgeçmeyi bilmek gerek.
peki istenmiyorsa karşıdakinin yalan söylemesine bahane oluşturur mu?

ne gerek var şimdi? baktın çocuk abayı yakmış sende birşeyler oluşmuyor lisanı münasip ile söyle.

sonradan yalanlar ortaya çıkınca nefret oluşuyor ister istemez.

saygılar sunuyorum azizim...
Melul melul bakar öyle uzaklara. Acıdım mk.