bugün

görsel
(img:#2295036)
(img:#2295037)
(img:#2295038)
(img:#2295039)
7 senemi geçirdiğim güzel şehir.yatili okuduğum için derdini çekmedim.hafta sonları tadını çıkardım.simdi memur maaşıyla gecinemem o ayrı konu.
şimdilerde deprem ile adı gündemde olan şehir.
Hayatınızın en berbat gününü bi anda peri masalına dönüştürebilecek şehir.
halifeler ve sultanlar şehri.
şu an 8 derece yağmurlu olan ilimiz.
dogup buyudugum sehirdir.
Türkiye'de bir şehir.
kadıköy ve esenler gibi birbirine benzemeyen 2 ilçenin aynı anda bulunduğu şehir.
mobeseden bu gözüküyor. neresi burası ve ne zamandan beri böyle yol var bilen var mı?

görsel
görsel
görsel
yağmurlu, hissedilen sıcaklık 10 derece olan türkiye ili.

görsel
görsel
evet ben ıstanbul a gelirsem beni kim çiçek pasajına götürecek? götürecek derken ısmarlama babında değil yani yol yordam bilmem.

iki kadeh çay içmeyelim mi yani.
insanı boğan bir sem. ha, öleceksem burada öleyim dediğim nadir yerlerden biridir.
7 yılımı geçirdiğim güzel şehir.
Yorar ama bağımlılık da yapar. daha önceden sık sık gider gelirdim iş gereği bu sene başladım yaşamaya.

Böbreklerimi düşünmesem bi alman usulü yapılır derdim djnsns.
dilenci ordusu ve iğrenç depresif gecekondu semtleriyle dolu, yerlerde hep çöp olan, ulaşımı pahali bir şehir. Guzel tarafi denizin olmasi insani kendine getiriyor anlık. Denizli pakistan gibi.
vahşi, yabani ve tehlikeli ortamların başkentidir.
Eskiden eli kolu sallayarak girilen ama şu an Türklerin turist olduğu şehir.
'her şeyi' olan kadim diyar.

en güzel yeri tartışmasız salacak olan mega kent.

çocukluğumda* nüfusunun 6 milyon civarı olduğunu hatırlıyorum. öyle ki arabamızı park edecek bir kenar köşe kaldırım bulabiliyorduk. şimdilerde o kadar kalabalık ki, sanki koskoca kent istila edilmiş ve yağmalanıyor gibi.
Oha aq kalabalığa bak!

Nasıl ve ne bok yemeye yaşıyorsunuz lan bu şehirde?
görsel