bugün

"Ekonomi çok kötü ak parti ülkeyi mahvetti!" diyerek ağlayan her insanın kapısının önünde son model bir araba olmasıyla oluşan bu sorunun çözumü aslında çok basittir; kılıçdaroğlu zira adamda kansere bile çare var... (Yersen)
hergun km lerce yol gidiyorum. yeminle biktim. bu nasil bir trafiktir aga. gelecek planlarimda baska sehirlere gitmek var.

bir dusunun. sahil kasabasinda bahceli bir eviniz var. yaz sicaklari gelmis. gunlerden pazar. esiniz kahvaltiyi hazirliyor. siz de firindan taze sicacik ekmek almaya gidiyorsunuz. miss gibi. kahvaltidan sonra da sehrin bir ucuna gezmeye gidiyorsunuz. stres yok. insanlar daha samimi. benim icin tam bir utopya suanda anasini satayim.
başka illerdeki iş imkanlarını artıracaksın bu kadar basit. bunu yapacaklarına ankara'daki banka merkezlerini de istanbul'a taşıyor akp hükümeti.
Özel araç kullanımının yasaklanmasıdır. istanbulun en büyük sorunu işe giderken 4 koltuğu boş olan arabalardır.
39 bilinmeyen matematik progleminden daha karışıktır. yüzyıllar boyunca çözülemeyecek sorun.
Sokağa çıkma yasağı. Onun dışında trafiksiz bir istanbul imkansız
yatırımları dengeli ve uzun vadeli yapmak. ülke geneline homojen bir şekilde yaymak. anadolu'yu kalkındırmak. tarımı tekrar canlandırmak.
+Aklından bir sayı tut.
-tuttum.
+şimdi sıfır ile çarp.
-sikerim amk oynamıom.
Kisisel arac kullaniminin yasaklanmasi.
Toplu taşımaya yoğunlaşmak. Bi metrobüse 2000 kişi binince mecburen insanlar borca girip araç alıyor.
Her sorun, çözümünü içinde barındırıyorsa; istanbul'un trafik sorununun çözümü de, istanbul'un içinde duruyor. Deniz... Yalnızca karşıdan karşıya ulaşım sağlayacak deniz araçlarıyla, sorun tümüyle çözülemez. Her iki kıyı boyunda, birbirinden bağımsız ve boydan boya gidip gelen, küçük deniz araçları sefere konulmalı ki, öncelikle bulunulan coğrafyanın ulaşımı kolaylaştırılmalı... Yine, her iki kıyı arasında, hızlı ve çok sayıda noktadan hareket edecek deniz araçları sağlanmalıdır. Çok mu zor?
benzini 50 tl yapmak.
Istanbul'daki tüm iş imkanlarını yavaş yavaş anadolu'ya taşıyoruz.böylelikle hem anadolu'yu kalkındırıyoruz hem de istanbul'a nefes aldırıyoruz.
bende yok ama olan uygulasın dayanamıyorum her gün 4 saatimi trafikte harcamaya.
kürtleri ırak a sürüp, suriyelileri kılıçtan geçirdikten sonra düzelecektir.
Köyünüze dönün amın oğulları o zaman çözülür.
Arabaları trafikten çekmektir .
nüfusunun 3'te 2'sinin anadolu'ya göç etmesi.
Herkes doğduğu ilde yasasin.
O kadar insan ve arabaya ne kadar yol yaparsan yap cozulmez.
Uçan arabalar gelsin. Evet.
Bir ara tek ve çift plaka uygulaması olacaktı. Tekrar belki düşünen birisi vardır.
Bu ulkeye disaridan gelipte dogudaki insanimiza laf atan mahlukatlari ilk once kendi ulkelerine gondereceksin bak bakalim sorun kaliyormu.
daha az özel, daha çok toplu taşıma aracı ve kentsel dönüşüm.
tüm insanlara vw verip sonra piyasadan tüm araçları kaldırmaktır.

1-2 günlük sevindirir, zall beğendi.
güncel Önemli Başlıklar