bugün

bir kesimi üzecek bir başka kesimi ise mutlu edecek hadisedir.
daha çok beklersiniz aktroller ekrem başkanı halk seçti sonuna kadar da halk koruyacak istanbul halkı ekrem başkanın yanında olduğu sürece bu akp hiç bir bok yapamaz.

adamın arkasında halk var seçilerek geldi. hem de 2 kere.
Seçim sonuçlarına tahammül edemeyen bazı eşhasın tuhaf fantezisi.
gerçekleşmesi ihtimalinde ekremcileri derinden yaralayacak hadisedir.
(bkz: ibiş in rüyası)
reiz götünü kurtarsın bundan sonra.
Van, diyarbakır paklandı. Sıra doğuya geliyor.
PKK propagandası yapıldı seçimde, Osman Öcalan ve Abdullah Öcalan Show sergilendi.
Mesela Kayyum (kayyım) ataması TRT'den başlanabilir.
çaresiz aktroll leri sahiplenin de sağda solda saçmalamasınlar artık.
Onu yapacak adamda mangal gibi yürek, kafa gibi taşşşak olması lazim.
Pkk zaten ekreme kayyum atamış bırakın mutlu olsunlar. Her seferinde dile getiriyorlar pkk ya sempati duyan vekiller bizim sayemizde oradasınız diye tek ses edebiliyorlar mı chp liler ve vekilleri? işte böyle kanırtırlar mel mel bakarsın.
https://www.siyasetcafe.c...esek-eti-cikti-56977h.htm
Sekiz yüz bin yetmedi mi?
ibişin rüyası.
ne kadar gerçekleşmeyecekmiş gibi görünse de gerçekleşmesi an meselesi olan olaydır. evet.
imamoğlu'na kayyum atanmasını desteklemiyordum ama şimdi destekliyorum çünkü,ona kayyum atanırsa halk ona daha çok sahip çıkar ve geleceğin Cumhurbaşkanı olma konusunda önü açılır.Yani kısacası,akp sandığımızdan daha kısa sürede çöker.
Kemalistlerin olmamis bir olay uzerinddn magduriyet yaratip puan kazanmak istemesinjn sonucu.
Hayir akadas hdp li bazi yerel yonetimlere dogrudan pkk ya diger adiyla pekeke ye yaptigi yardimlardan oturu kapatildi.
Eger ekrem de oyle bir yanlis yapilirsa ayni olay vuku bulabilir.
Hem kandile yardim edip hem de benim yoneticiligimi yapmak olmaz.
uzun yalamaları sonucu koltuğuna "atanan" bir kişinin, 2 kere "seçilmiş" bir belediye başkanı için söylediği boş lafların teması olan olaydır.

tekrarlanan seçimde süleyman soylu, ekrem imamoğlu'na çok yardım etti, şimdi cumhurbaşkanı yapabilmek için uğraşıyor sanırım.
bizans imparatorluğu döneminde bile olmayan, dikta rejiminde bile görülmemiş hadise.
aman keşke atansa ya..

fast forward olur bir nevi..
olabilir mi bence olabilir denilesi durumdur. evet..
Hadi inşallah.
aman keşke atansa ya..

fast forward olur bir nevi..
Göt ister. Çomarlar boşuna zırlamasın.
800.000 farkın acılarının yansımasıdır.