bugün

başlık biraz saçma oldu sanki ama sinirden ne yazacağımı bilemedim, başlık daha önce açılmışsa çok özür dilerim ama ben yinede açıyorum; orospu çocuğu olarak ta bilinen yahudi askerleri filistinli çocuğu azgın köpeklere ısırtıyorlar, yani israil yahudileri o köpeklerden daha şerefsizler bunu biliyoruz da gücünüz o çocuğa mı yetti lan.

yani ne diyeyim adolf hitler'i saygıyla anıyorum;

http://www.sozcu.com.tr/2...kle-iskence-yapti-760662/
Hitlerden bir farkı olmayan zihniyete sahip bir yönetimin görüntüsüdür. Ayrıca - sanki farkedermiş gibi- çoçuğun 16 yaşında olduğunu söyleyerek savunma yapılmaya çalışılmıştır.
Vahşettir.
14 saniyelik bir video olduğu için sorunun kimde olduğu, askerlerin köpekleri bilerek mi saldığı, bilerek saldıysa askerlerin niye çocuğu kurtarmak için nefes nefese kaldıkları sorularının aydınlatılması gerektiği videodur.
terörle ve azgın teröristlerle başa çıkmaya çalışan bir ordunun cesur neferlerinin mücadelesinden bir enstantanedir.
insanların nefretini kendi eğlencesine nasıl çevirebildiğinin göstergesidir. ne yazık ki bunun gibi hatta bundan daha beterleri vardır bu dünyada. onu bir çocuk olarak görüp üzülüyoruz ama ondan daha büyük olanlarda insan. insanı da geçtim bir canlı. bu dünya başka bir yerin cehennemi gibi.
Orospu çocukluğudur.

Adamdaki zihniyete bak a.k dağdaki anadolu comarini yerer işine geldi mi. Ne farkın kaldı berkin elvan zaten aleviydi 14 yaşındaydı ama oh olsun diyen adamdan? Babalarının cezalarını çocuklar çekmez, baba ölür hesap kapanır, ahirete verir hesabını. Su dünyada bir vicdanı olan yaşasın arkadaş. Gerisi çok da tın.
yazıklar olsun ki bu olaydan parti muhabbeti yapan var.lan insan ol insan.senin evladını köpek havlasa gerekirse çocuk korkuyor diye öldürürsün.o da insan evladı azıcık vicdan yap köpekten beter insan evladı.
bazılarının hala filistinle osmanlıyı bağsaştırıp banane filistinden dediği olaydır ulan bu her şeyden önce insanlık meselesi aynı pezevenki fransadaki saldırıyı kınarken görebilirsiniz terazisini siktiklerim.
orospu çocukluğudur.
en az içimizdeki israil polislerinin çocuklarımıza yaptığı kadar vahim olaydır:

http://www.sozcu.com.tr/2...nunda-beraat-etti-748270/

diğer yandan, berkin elvan'ın ölümüne "hak etti" diyen, sucukçu muhasebecisine uyup anasını meydanlarda yuhalayan, yukarıdaki haberdeki çocuk için "iyi olmuş" diyen soysuz yobazların bu olaya neden tepki gösterdiğini anlamış değiliz.
t.c dış isleri bakanlığı acıklaması;
-benim filistini cocuguma kopeklere ısırtmışlar
o ısıran kopekleride siddetle kınıyoruz
(bkz: motherfucker)
insanı hayrette bırakan görüntü. kelimelerin kifayetsiz kaldığı gözlerin dolduğu dilden ise duadan başka bir şeyin dökülmediği anlar..
Bu orospu çocukluğunu tüm yahudilere indirgemek doğru değildir. Lakin bunu yapan mahlukların orospu çocukluğunu inkar etmekte akıl karı değildir.
Michael Ben Ari isimli milletvekilinin facebook sayfasında paylaştığı video ile ortaya çıkan insanlık suçudur.
(bkz: Michael Ben Ari)
devlet başkanları bu görüntüleri izleyip hala nasıl olurda rahatça otururular anlamış değilim. bu yaşananlar insanlık ayıbıdır. izlerken benim tüylerim diken diken oldu, bu insanlardan midem bulandı artık. bu ne sadistliktir.
insanlık suçudur. teröristlerle savaşıyor onlar diye israili destekleyen yallılar. israil terörist eylemler yapa yapa kuruldu. yeri geldi bm temsilcisini öldürdüler kont folke bernadotte, yeri geldi otel bombaladılar king david oteli bombalaması. yeri geldi köy basıp müslüman hristiyan demeden filistinlileri katletti deir yasin.
insanliktan nemalmamis bazi orospu evlatlarini gostermistir. dilerim sizede aynisi yapilir ve dilerim kimse sikine bile takmaz.
konuya geleceksek eger bazi orospu cocugu israillilerin yaptigi eylem.
israil'li köpeklerin Filistin'li çocuğa yaptığı işkence dense daha doğru olacak şerefsizlik örneği.

nede olsa insan namına bir şey yok orda, hepsi köpek.
Araplar adam olsaydı birlik olurdu dünya söz söylemezdi,suudiler ,katar bae gibi götü başı oynayan ve asla terör olayı olmayan sözde müslüman ama özde amerikanın arka bahcesi olan yavsak ülkeler oldukca müslüman coğrafyada kan gölü devam edecektir ta ki kaynaklar tükenene kadar.
Haberi götüyle seyredenlerin iddiasıdır. Zira ısıran köpek değil israil ordusunun bir mensubudur.
yahudi piçlerinin alında o köpeklerden daha köpek olduğunu gösterir. allah'ın laneti israil denilen bu köpek devletin üzerine olsun.
Benim ülkemde bu her gün yaşanıyor. ısırtmıyor da başından gaz kapsülü ile vurduruyor. çıkışı olmayan madene göndeiyor vs vs.

filistin'deki çocuğu bu kadar önemsiyorsan, siktir git oraya..

özgecan ve onun gibi masumlara tecavüz ve öldürme her gün olan bir ülkede yaşıyorsun ve

kendi halkından daha çok ağladığın bir halk var.

si.tir git filistine...
haksızlığı ses çıkarmak için bizden olması gerekiyor demek? israilperestlerin goy goyla örtmeye çalıştığı vaka. işte bu yüzden serbest seçim kazanmıyorsunuz. burada polisin şiddet uygulaması israil terör örgütünün yaptıklarını haklı çıkarmıyor.
Yurdum monosakkarit kemalistlerinin "sikimizde değil" dediği olay.
Örnek olarak da özgecan ı vermiş mal.
Bu olaya arap olarak bakmak ve onlara müstehak demek, zulüm sadece kendi görüşüne yapılınca bağırıp çağırmak oldukça karaktersiz bir yaklaşımdır.
Kimse sana kalk git oradakini kurtar demiyor sadece insanlığını göster tepkini koy diyor. Ama yok. Kendi zihniyetinde olana yapılınca zulüm karşı zihniyete olunca müstehak. Senin ben insanlığınla beraber zihniyetini de sikeyim.