tüm türk basını olsun siyaseti olsun filistin yanlılığına rağmen ne filistinden tarafım nede israilden. ikside zikim değil. bunların hepsi rezil ekonomimizi unutturmak için bence.
Bitse artık ya.

Bizim stres kaygı dozumuz yetmiyormuş gibi birde bunların acıtasyonunu dinliyoruz öfffffffffffff b*k ettiler bu seneyi bize bravo israil yatacak yeriniz olmasın inşallah.

1947 deki gibi yapın sınırları bitsin şu.
True bu konuda haklıdır, ortadoğu ırkları maalesef bu dünya'nın kanayan yarasıdır, Sami ırkların nesli ortadoğu 'da tükenmezse dünya barış ve huzur sahibi bir ortamı zor bulur, arabıda aynı soydan gelir ibraniside bunların ikiside aynı geleneğin topluluklarıdır.
Ben fenerbahçeyi tutuyorum.
hiçbirini tutmuyom amk. ben 100. yılıma bakarım.
ikisini de tutmuyorum ama arada bir orantısızlık var. israil çok güçlü.

eşit koşullarda savaşıp birbirlerini yemeleri daha şık olurdu.
savaş istemiyorum.
tabi ki türkiye'nin en önemli dostu ve müttefiki olan israil'i destekliyorum.

(bkz: shema yisrael)

görsel
ben üst oynadım...
Biri şeriatçi diğeri siyonist!
ikiside çoluk çocuk demeden öldürüyor!

ikisininde aq!
Elbette Filistin.

Bize mazlumların yanındayız.
Yalnız savaş eşitler arası olan bir kavramdır. israil bir devlet, filistin ise farklı statüde. O nedenle başlık hatalı.
Rakip fkö olsa fikistin derdim ama hamas gibi cihatcilari tutamam.
Mazlumun öldürülen çocuk kadının yanında. Filistini.
Haması.

Güzelim Turistlere bişey yapmasalardı...

Onun dışında desteklerdim.
ikiside işe yaramaz topluluklardır, bunlar adam olsalardı tüm peygamberler bunlara gelmezdi, kenan kavimleri bu dünyanın belasıdır adeta.
Ben yahudi dölümüyüm. Tabiki müslümanları tutuyorum.
Filistin. O da israil zamanında çok çektirdi hala çektiriyor diye.
savaştan taraf değilim. sivil halkı tutuyorum
ikisini de tutuyorum. Ama tek şartım bizden uzakta olsunlar. Bir de Mescidi Aksa'yı ve masum çocukları tutuyorum. Yoksa arpaların da yafudilerin de canı pek umurumda değil. Yeter ki bize gelmesinler.
Haklının, mazlumun yanındayım.
bir ensar muhacir vakası daha yaşanmaması için filistin diyorum. Topraklarını israile satan beyni az gelişmiş yöneticileri yüzünden gazze, tarihte hiçbir şehrin görmediği acıyı dehşeti katliamı gördü yarım asırdır.
Hamas, en büyük zararı filistinli sivillere dokunan alçak bir terör örgütüdür ve bu savaş, hamasın 1000den fazla suçsuz yahudi sivili katletmesiyle ateşlendi. iki tarafın da suçu fazla fakat yine de filistin daha haklı..
Yoksa yahudileri de sevmem arapları da; hatta yahudileri tarihte bize bir katliam yapmadıkları, osmanlıya sövmedikleri ve genel olarak atatürkü sevdikleri için araplara tercih ederim.. semitik ırklar bu dünyada önemli bir terör kaynağıdır.. batı, ortadoğu halklarını silahlandırıp birbirine saldırtıyor onyıllardır..
iki tarafında bir birini tüketmesini istiyorum.
Normal zamanda fenerbahçeyi tutarım ama israil Filistin savaşı sırasında gassarayı tutuyorum.
Hiç birini. Bu savaş yine Türkiye'nin başına patlayacak. Tayyip'in Hamas terör örgütü değildir lafı götümüze fena girecek.