bugün

ak parti grup toplantısında konuşan başbakan erdoğan'ın tespitidir.
--spoiler--
iSRAiL ÖZÜR DiLER, AMA CHP ÖZÜR DiLEMEZ

Tüm kardeşlerime sesleniyorum; bunlardan mahcubiyet özür beklemeyin, israil özür diledi ve özür diler, ama CHP özür dilemez. Ben bir Başbakan olarak Dersim olayıyla ilgili özür diledim, ama CHP'nin genel başkanından kendi memleketinin meselesiyle ilgili kalkıp da ağzından bir kelime duydunuz mu? ismi lazım değil bir genel başkan yardımcısı da susup kaldı. Pişkinlik ziyadesiyle vardır, pişmanlık yoktur. Türkiye günlerdir CHP'nin bir açıklama yapmasını beklerken onlar pişkinliğin zirvesine ulaştılar. Dışişleri Bakanımız hakkında gensoru önergesi verdiler. Adresi şaşırdılar tabi, enerjiyle alakalı bir konuda Dışişleri Bakanı hakkında gensoru verdiler. Suriye'nin yanında duruyorlar, ama yine kaybedecekler. Türkiye'ye zarar vermek için atağa geçtiler. Türkiye'nin büyük bir devleti, aziz bir milleti var hiç endişe etmeyin. Türkiye'nin büyük bir ekonomisi güçlenen bir demokrasisi var. Türkiye'de Türkiye'ye ayak uyduramayan küçük bir muhalefet var. Türkiye'de son haftalarda yaşanan büyük değişimin muhalefeti de değiştirmesini umut ediyorduk. Yemen'deki kardeşimizden Saraybosna'daki kardeşimize kadar herkes Türkiye ile övünüyor. Muhalefeti de bu büyük vizyonu paylaşmaya davet ediyoruz.

"Elazığ sizinle gurur duyuyor" sözlerine Erdoğan, "Eee Başbakan da Gakkoşlarla gurur duyuyor" şeklinde karşılık verdi.
--spoiler--

http://www.ensonhaber.com...konusmasi-2013-03-26.html
israilin özür dilemesi tamamen ortadoğu projesinin ve israilin çıkarlarının bir parçası olup obamanın yeniden şekillendirme operasyonudur.
paralel devlete kırmızı halı döşeyip şimdi ağlaşan, fakat bundan dolayı milletinden asla özür dilemeyen şahsiyet beyanatı. hadi oradan...
cehape demiştir o chp dese durduramazdın

bir rte beyanı.