bugün

(#15661530) öyle böyle sikertmemiş kendisi. helal olsun.
başbakanın kızı hakkında yazdıgı yazıyı üçbucuk atıp silen yazar. adamı hoplatırlar öyle. klavye delikanlısı seni.
Yazdığının arkasında duramayan yazardır.
(#15681103) nolu entrysi ile yarmıştır. fakat arkadaş yararken unuttuğu şey birilerinin de kendisi kadar karikatür takip ettiğidir.

daha sonra aynı başlığın altında dile getirilince (#15681135); editolojistan falan gibi tabirlerle şirinlikler, sevimlilikler falan...

yemez be hacı olmadı, en azından bi mesaj at demi? de ki "ya kardeş haklısın unutmuşuz" yada " yemedi ortak ben yuttururum zannettim" falan. *

yada editle de ki yakalandık, yakalandık!!

neyse adamsın sen on numara komik arkadaş.

(bkz: ah bir donuz butonum olsa lalalala)
(#15755706) komik yazar.
(#15885555) bir şehit babasının acısını hafifletmek için söylediği sözlere bile yavşaklık diyebilecek kadar aşağılarda seyreden zavallı. yavşaklık böyle bir başlık açabilecek kadar aşağılaşmaktan başka bir şey değildir.

bölücü tayfasının bu arsız üyesinin yaptığı yüzsüzlüklerin hesabını allah er geç sorar ama bu dünyada, ama senin inanmadığın öteki dünyada.
sol frame kirliliği yaratan başlık yazarı.
Atatürk düşmanı. Türk düşmanı, yobaz cahil dağdan inme bir kürdün tekidir. Nerede entrysini görsem eksilerim. Çünkü hep kürdistan, özgürlük, kürt falan filan bilmem ne cart curt.
(bkz: sözlükten atılası yazarlar listesi)
dini değerlere zerre kadar saygı duymayan bir yazardır. (bkz: #15932666) ayrıca pkk lı bir tarafıda mevcuttur. allah bildiği gibi yapsın...
yasmin levy dinleyen yazar. yasmin levynin orhan gencebay dinleyerek büyüdüğünü de söylemem gerekir, içimden geldi bilmem niye. *

editplus : ne eksiliyon amk yalan mı söylicez.* http://galeri.uludagsozluk.com/g/yasmin-levy/
kendisini tanımam ama müzikten anlayan bir yazar.
-300'e gelip troll olmaya çalışıyor. artılayın dostlar.
http://www.youtube.com/watch?v=oQXkJ3u1_TA
üstat dert etme her şeyi keyfine sonrası al eline sazı şarkı söyle sevdiğin kızların penceresinin önünde *
-haydi üstat haydi *
-sür rujunu *
muhtemelen türkiye den yazmayan ve görevli olan yazardır, entrylerindeki din düşmanlıgı bana normal sıradan bir insan degilmiş gibi bir his uyandırdı.
(bkz: x)
gereksiz ve mantıksız yazar.
mucize denen şeyi uçuk olmayan, normal, sıradan bir şey sanan yazar.
ne ayak oldugu belli olmayan yazar, sözlükten derhal uzaklaştırılmalı kanımca.
(#16156666)

konu efendimiz olmasaydı, sorusunun cevabı açıktı aslında. ben yine de o cevabı vereyim. merak falan eder. özel mesaja tıp sorar. sormasın.

http://galeri3.uludagsozluk.com/195/anan_189473.jpg
ilginçtir.
türk, atatürk, islam ne bulursa laf atıyor.
gereksiz ve mantıksız bir yazzar.
Özgüveni olmayan.
hem erkek, hem ateist, hem entel, hem de pkk sempazitanı. valla istenmeyen tüy gibi bir yazar. papaza kızmış oruç bozmuş. tamam bu ülkede milliyetçilik ve dindarlık gibi sosyal fenomenler biraz abartılarak yorumlanıyor yaşanıyor ama senin de yaptığın din ve milliyetçilik karşıtlığı en az bu kavramları hayat tarzı haline getiren amiplerin yaptığı kadar cahilce ve çocukça. okumuş yazmış birisine benziyorsun, kafası çalışan bir elemana benziyorsun. öyleyse bu konularda su katılmamış bir düşmanlıkla ahkam keseceğine biraz makul ve mutedil ol. mesela otur bir düşün bugün. islam baştan aşağı pisliklerle ve çıkarcılıkla zulümle mi dolu. müslümanlık sadece pedofiliden mi ibaret. bir düşün mesela islam ın iyi yönlerini bulmaya çalış. bunları sana hidayete ermen için tavsiye etmiyorum, sadece patolojik biçimde islam karşıtlığı üzerinden bir fikir dünyası sistematize etmenin önüne geçmek için söylüyorum. bilirsen bu senin için çok büyük bir iyilik.
(#16190650)

son entry'sinde saçmalamış.