bugün

(#15230762) anasıyla babasının seks yapdığından haberi olmayan yazar.
Siki kesilip timsahlara atılası yazardır. Harbiden kim ulan bu.
Aldigi tehditlere bakilirsa ismini vermemekde hakli olan yazar, kimligi bir ortaya cikarsa islam hosgorusu ile tanisacagindan korkuyorum , ironik bir sekilde allah yardimcisi olsun.

Modlar : ne zamandir sozlukde insanlar acik acik serbest bir sekilde tehdit edilir hale geldi , uyumayin
ismini hiç merak etmediğim sözlük sakini.
hır bile olabilir ismi.
(#15238800) entry'sinin aynısını bugün öğle saatlerinde görmeme rağmen az önce silip yeniden eklemiş yazar.
(bkz: #15271298) tarihe dair hiçbir halt bilmediğinden zerre kuşkum olmayan sözlükçü.
yalancı yazardır!...
okuduğum entry' lerinden tarzını beğendiğim yazar. tatlı su insanlarının tepkisini çekmiştir. böyle devam baboş.
hevi her dem heya bir gün ismini bana söylüyecek olan yazar.
(#15332076) güzel bir açıyla bakmıştır.
(bkz: #15332641)

zeka küpü yazar. * *
(#15332769) nolu entry'sine bakarsak, müslümanlıkla ilgisi yok bu şahsın. zerdüşt olabilir sanırım.
(#15155656) idareli kullan lan.
kendisi hakkında güzel şeyler yazmak istediğim * ancak gerek duymadığım yazar. yolu açık olsun.
(#15418218) işte budur.
(bkz: #15443784) bu entrysiyle kendisine güzel bir isim verdim hayırlı olsun.
(#15460346)

yalnız kendisine şunu hatırlatmak isterim. 1839 tanzimat fermanı'nın ilanından bugüne kadar özgürlük lafını kullananlar ülkeye en çok hainliği/zararı yapanlar oldular. bu yarında böyle olacak gibi duruyor.

tabi özgürlük iyidir, hoştur. yersen tabi!
ismini vermek istemeyen bir örgütçü. (#15601211)
tamam ismini verme. kod adını ver, buldururuz seni.
(#15606068) titremenin sadece korku sebebiyle olabileceğini zanneden yazar. halbuki insan aşktan dolayı da titreyebilir.
(bkz: #15627156)
(bkz: #15627193)
sürekli;

ilginçtir.
... şeklinde enrtye başlayan yazar.
kaliteli bir yazar.
şahane bir yazarmıs vesselam.
az önce entry sini gördüğüm yazarmış.
(#15654836)
hakkında atıp tuttuğu kişinin adıyla ünvanını karıştırmıştır.
yazılarında ince bir zeka kıvraklığı, kelimelerinde şık hareketlere rastladığım bugün itibariyle takip edeceğim yazar.