bugün

adamlar faizin tamamına karşı çıkıyorlar ne diyecekler mk. ha tamam 8.5 kalsaydı helaldi mi diyecekler. ayrıca piyasada 8.5 diye bir faiz yok zaten, 40'tan aşağıya faiz yok.
faize en çok bunlar karşı çıkıyorlardı. bakalım şimdi ne açıklama yapacak bu yalaka din tüccarları...
Kimden cesaret aldıkları ortada. Bu sapkınlara bir gün öyle bir operasyon yapılması lazım ki diğer yobaz oluşumlara ibret olsun. Tarikatlar içinde en tehlikeli olanlar bunlar ve en sapkın olanları da bunlar.
Neo feto.
sapık ortadoğu zihniyetli köktendinci oluşum. zihniyetlerinin el kaideden farklı olduğunu sanmıyorum.
liderlerinden Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı, babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikahıyla 'evlendirdiğini' ve çocukluğu boyunca tecavüze uğradığını anlatarak şikayetçi oldu".
6 sene fatih çarşambada kalmış biri olarak bol bol ismailaga tarikatı mensubu görmüşümdür.zaten her tarikatın farklı sariklari oluyordu.ufak yaştaki kizlar çarşaf erkeklerde cübbe ile dolaşıyordu.bizi kız erkek yatılı (Darüşşafaka) okuyoruz diye sevmezlerdi hiç.
Bu cemaatin bölünme ihtimali çok yüksek. Ayrıca 21. Yy da dayattiklari saçmalıkları ne kadar daha sürdürebilirler bilmiyorum.
islam karşıtlarının ve tanımadıkları halde sırf kıyafeti ve islamı yaşama noktasındaki hayat biçimlerinden dolayı cahil, hadsiz insanların ekseri sürü psikolejisi ile hareket ederek tepki gösterdiği bir oluşumdur.
ıskalanan mevzu şu ki, yılda binlerce vatan evladı talebenin yetiştiği ve islami ilimlerde ihtisas yapılan bir nevi hoca fabrikasıdır!
bi arkadaşımın bunlardan olduğunu öğrendim whatsappda cenaze fotoları paylaşmıştı meğer mahmut'un cenazesiymiş. benim anlamadıgım bu adamların cenazesine neden neredeyse tüm bakanlar falan katılmış ama burası türkiye.
ilerde adı iso terör örgütü olarak anılacaktır.
allah böyle kurumları başımızdan eksik eder inşallah.
Cüppeli daha iyi olurdu, ama neyse karışmayim. Kendileri bilir.
Yeni lideri Hasan kılıç adlı kişi olacakmış.
nakşibendiye bağlı olup merkezi fatih çarşamba olan türkiyenin en büyk tarikatlarından biridir Allah onlardan razı olsun. Batıda ismailağa doğuda menzil oldukça inşallah bu ülkeye hiç bir şey olmaz.
kadınları cenazeye almamış.
tipik tarikat/cemaat zihniyeti.
şaşırmadık.
cübbeli ahmet'in liderliğe göz kırptığı cemaat.
Bakalım taht kavgasında neler olacak posta kim oturacak.
görsel
görsel
.
adamlara kızıyorsunuz da bir miktar haklılar. faiz bugün 90lardaki gibi 1000li rakamlara çıksa bu sefer o faizi ödeyebilmek için deli gibi para basıcaz bu da enflasyonu yükseltecek. şu an faizi düşük tutuyorlar dolar yükseldiği için enflasyon yükseliyor. iki ucu boklu değnek. değneği temizlemek için üretim ekonomisine geçilmiş olmalıydı gidin geçmeyenlere kızın cemaate değil.
kur'an'dan uzak, son derece zararlı, mezhepçi ve ırkçı bir oluşum. cübbeli denen sahtekar buz dağının görünen kısmı.
Mahputa taparlar.
Hakiki ilim irfan kuruluşu.
yüce allah düşmanların kem gözlerinden saklasın onları .

kafirlerin din düşmanlarının satanistlerin ateistlerin ataputcuların pis bakışlarından korusun o temiz insanları .