bugün

insanı şoka uğratıp ruhunda derin yaralar açan islami kız bayan kankanın itirafıdır. Benki dergahı huşu içinde cem eyleyen cinsi bedenini ruhunun derinliklerine gömüp her insan ile hemhal olmaya çalışmış gariban bir kul iken bu itiraf neden?

Giyimi ve kuşamı ile islami usüllere göre yaşayan türbanının üstünden gözlüğünü eksik etmeyen makyajini naif bir şekilde eda eyleyip sokağa öyle nadide bir akide ile çıkan islami kız bayan kankanın böyle istekleri olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.

Yine tekkemizin bahçesinde buluşmuş islami felsefe üzerine deruni bir sohbet icra ettiğimiz sırada aniden "lafını akike ile bölüyorum ama ben artık bu oyundan çok sıkıldım" diye sert bir dil darbesiyle uyardı beni. Çok şaşırmış ve bu tavrına içerlemiş olsam dahi aynı sertlikte dille uyaramayacağım için sadece "ne oldu" diyebildim.

O dakikadan sonra ardı arkası gelmeyen arzuların itirafı başladı cennet kokan bahçede. Resmen cinsel cinsel konuşuyor derinlerdeki cinsel beni tahrik ediyor abdest bozuyor durdurulamıyordu. Bende yüzünün güzelliğine dayanamıyor ve dudaklarımdan istemsizce şiiri hak dökülüyordu

"Ceb bi bağ kenârında dursa lâle hacil Ki lâlezâr-ı cemâlinde hûr u zarındır."

işte o saniyeden sonra bambaşka bir aleme daldık bize yobaz bize gerici diyenlere inat. Pek tabi aşkı itiraf hakkı itiraftır.
Kaçırma öylesi çok fena oluyor off derim bak o derece.
Sonra nemi oldu...

Ey dilberi ranâ! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahzâ-i kalpten sarsıldım… Niyetim acizane-i taciz etmek değildir… Bilâkis efkâr-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve tatmin edecekse şayet zevc-i izdivacınıza talibim…
insanı şoka uğratıp ruhunda derin yaralar açan islami kız bayan kankanın itirafıdır.

Cemali nur gibi parlayan gönlümün sade ve sadece hüsnüzan beslediği Namütenahi duyguların parlayan bedenindeki Zevahiri alıp götürüyordu uzaklara. Mayus gönüller sarhoş oluyordu dilden dökülen hak bu aşka.

O mutaassıp görünen cemalin sureti cinsel cinsel dökülmüştü dudaklardan bir defa sonrası tenin tene ihtiyacı tenin tende cennet-i alası idi.
Arkadaşın fuck bodysi din kültürü öğretmeni "onun yeri ayrı onun yeri ayrı " diyen . Yanlış olduğunu bildiğim ama bi o kadarda hoşuma giden durumdur.
yıldız parkına bir götür de, kim cinsel kim islami görürsün.

canını zor kurtarmazsan neyim.
Yıldız parkı ehli islama aykırıdır tekkemizin lale kokan bahçesi yeter gönlü hoş etmeye.