bugün

(bkz: halil sezai pozisyonları)

(bkz: yaran yanlış okumalar)

not: başlığı açıp kaçan yazarı helal bi şekilde şeyetmek istiyorum.
her türlü pozisyon helaldir, tabi helalinse seks yaptığın kişi. pozisyon diyorum bak nereye gireceğinden bahsetmiyorum her türlü derken.*
bim'de satilan helalsutra kitabinda en yuzeysel detayina kadar aciklanmis pozisyonlardir.
pozisyonlar değil seks türleri haramdır. anal, oral ikisi de haramdır.
çoğul değil tekildir. halk arasına peygamber usulü diye geçer misyonerin yorgan altındaki halidir.
hak yoldan gidilmek şartıyla her türlüsü helaldir. mümin kardeşlerime tavsiyem; masa üstü, sandalyeye domaltarak oturtma, duvara yaslama ve koltuk köşesinde bacakları omza almak suretiyle zevcenin üzerine abanarak ilişkiye girmeleridir.
dinler alimlerinin beyanatlarını bilmiyorum fakat türkiye cumhuriyeti mahkemelerince oral ve anal seks doğal olmayan şekilde ilişki kapsamına alınmıştı.

buna göre;

yüce allah, vücudumuza helal olmayan şeyler ve bunları yapabilme yetisi mi vermiştir ?

tamam biliyorum; insan vücudu kusursuz ve en güzel şekilde yaratıldı ve bunların hepsi tesadüf olamaz..

diyorum ki; ortada bir zorlama olmadıkça 'sanane' , 'kime ne ? ' günahı varsa zaten kendine. akp tecavüzcülerin sırtını sıvazlaya dursun, benim asıl sorum şu; '' hocam, bu yaptıkları ahirette onlara girer mi ? girmez mi ?
zannedersem pozisyonlarda sinirlama yok, helal dairesi keyfe kafi mantigiyla hareket etmek gerekirse hangi pozisyon arzu edilirse o denenebilir, ha kisitlama yok dedik ama tavana asip sikecek kadarda öküzlesmemek lazim, anal-oral olayina yorum yapmayacagim cunku kesin bir yorum yapmak güc.
ilginç ama misyoner pozisyonu.
imam nikahın ve akabinde resmi nikahtan sonra makbul olan tüm pozisyonlardır.

artık meşrebinize göre. hatta sevişme esnasında partnerinizden hll spr dvm çığlıklarını bile duyabilirsiniz.
ileri derecede oral seks yapmadıkça sorun yoktur.
--spoiler--
Dün birkaç kitapçı geziyordum. "islam'a Göre Cinsel Hayat" diye 400 küsür sayfalık bir kitap buldum, yazarı da profesör bir ilahiyatçı. Ayrıca islam'da cinsellik konulu böyle başka yüzlerce sayfalık kitaplar, upuzun sohbetler de mevcut piyasada. islam'a göre cinselliğin konuşulmasında hiçbir sakınca yok elbette de, bu konu hakkında 400 sayfa yazacak şeyi nereden buldun, nerenden uydurdun be adam? Kaynatasızlar, size Kuran'a göre cinsel hayattaki kuralları yazıyorum, benim yazmam da, sizin öğrenmeniz de 10 saniye sürecek:

1- Evlilik dışı cinsel ilişki (zina) yapma (isra 32).
2- Anal seks yapma (Bakara 222).
3- Regl döneminde olan kadınla cinsel ilişki kurma (Bakara 222). Ki bu da artık kadına verilen bir haktır, kadını o haldeyken zorlama diyor sana.

Evet islam'a göre cinselliğin kurallarını öğrendiniz, ders bitmiştir, bundan sonrasında atış serbesttir. Artık eşinle hizmetçi fantezisi mi yaparsın, facesitting'ten facial cumshot'lara mı varırsın, ne hoşunuza gidiyorsa öyle takılırsınız.
--spoiler--

Kaynak: Michael sikkofield, götüm desem daha iyiydi la bu arada :d