bugün

Koşmak günahtır derken demek istenileni herkes anlayamaz. Koşmak derken; Allaha şirk koşmak , Allahın emir ve yasaklarını çiğnemek anlamında kullanılmıştır. Dikkatinize.
görsel Koşarak kaçmak günah ölüme teslim ol. Cesedin heybetli olsun.
koşmamak şundandır. hani konuyu bilen bi ateist olarak. camiye giderken her adım sevaptir. bu yuzden erken cikip yuruyerek kisa adimlarla gidilir. geç kalmak ve koşmak bundan ötürü yapilmaz. bunu soyleyen kişi atmis. yok vakurdur falan. o onun kendi goruşu.
kaynak ebu hureyre imiş. ben bir şey demiyorum. ebu hureyre efendiniz buyurduysa bize laf düşmez.

ya sabır...
spor olan koşmaktan bahsetmiyorlar birader. madem araştırdın bari iyi oku.
böyle bir dine inanmakta daha ne kadar ısrar ediceksiniz ? bu dinin belli bir sınırı yok belli bir kural bütünlüğü yok ! belli yasaları yok, her ifadesi muğlak... illaki inanmak zorundamısınız bu dine kardeşler ? emin misiniz bu dinin allah'ın dini olduğuna elinizde hangi kanıtlar var atalar kabulünden başka ? heh kardeşler !
allahuakbarrrrr allahuakbaaaaaarrrrrr ! boommmmm ! https://www.youtube.com/watch?v=8iIUq_KeeYM
(bkz: peygamber efendimizin esiyle kosu yarisi yapmasi)
lan 2015 sonuna gelmisiz acilan basliga bak amk dedigim gorus. ben bir insan olarak namaza yetismek icin kosan insan iyi niyetlidir derken, yaratan kostu bu herif gunah yazayim ben buna mi diyecek? bazen ben mi yanlis geldim bu hayata ya da sizin gibiler mi amk diye dusunuyorum. neyse amk, kosmayin hic, oldugunuz yerde kalin, surunun amk.
memeler sallanıyor, ondandir.
Bi kere baslik koca bir yalandan ibaret. Tavsiye edilmez denen konuya gunahtir demek nasil bir kafa? Kac tane hukum var haram helal mekruh mustehap... bunlarin icinden birtek haram olani islemek gunahtir mekruh da haramin bi alt seviyesidir. Burda birak harami mekruh bile denmemis arkadasim gunah oldugunu nerden çıkardiniz? Ya su cahilliginizin boyutu insani hayrete dusurecek derecede gercekten. Bildimediginiz bi sey hakkinda boyle bos bos konusup komik olmayin.