bugün

hep destek tam desteklediğimiz gerekliliktir.
(bkz: allah yok islam yalan)
(bkz: gerzek sıgırların mandıralara dönmesi gerekliligi)
ateist anarşistlerin ideolojisine giden müeyyidelerden biri. o ideolojicilere iki lafım var:
-cıa nızı alın, gidin
- (bkz: nah)
(bkz: totaliter zihniyet)
(bkz: islam a saldırmanın dayanılmaz hafifliği)
islamın değil içindeki ikiyüzlülerin yokolması gereklidir , yanlış önerme.
yer yüzündeki hak din olan islam a saldıranlar nedense başka taraflara hiç değinmezler. islamda çelişki adına birşeyler bulmak için didinip duranlar başka taraflara hiç bulaşmazlar, niçin?
bundan binlerce yıl öncesinin zeusunun başına ne geldi ise islamın da başına elbet o gelecektir. bugünün arap aşığı çöl bedevisi destekçisi kara kanatlı cehalet vampirlerinin derdi korkusu budur. bir gün benim dinim de yok olur mu korkusudur. kibeleden hübele oradan allaha dönüşe dönüşe erkek egemen toplumun arzu ve ihtiraslarına karşılık vermek üzere yontula yontula bugünlere gelen allahın da başına gelecek olandan korkmaktır.

bu medenileşme bu yavaş yavaş insan olma yolculuğunu müslüman ya seve seve ya da sike sike yapacaktır. ne kadar korkarlarsa korkusunlar eninden sonunda sevginin ve insanlığın ve barışın ve kardeşliğin, anlayışın, içlerine girmesine engel olamayacaklar.
yalnızca islam değil genel olarak din konusu sonsuza dek kapatılmalıdır.
faydasını bilinen tarihlerde görmemişizdir.
bahsi geçen profesörün ne anlatmaya çalıştığını beyin kapasitesi yeni verilere kapalı olduğundan dolayı tam olarak idrak edememiş çember * * kişisinin sıvadığı önerme. islam yok olsun ki ibnelik mübah sayılsın mesela.
değil islam , hiç bir din yok olmaz. islamı kullanıp , kafasına göre yorumlayanlar yok olsa iyi olur. yoksa tarım hoca adamı dinden eder.
hak din islamdır ve 1432 sene bunu çok güzel ifade ediyor .

bazıları islamın yok olacağını sanır halbuki gittikçe büyüyor .

dünyadaki müslüman sayısı görecelidir diye yazmaya gerek duymadım .

ve diğer allah a inançlı insanların sayısı .

tabi bazı şeyleri tam ve kesin gözle görmek için bazılarının ölümü beklemesi gerekir .

yalnız küçük bir hatırlatma yapmak isterim geri dönüşü olmayacaktır .

müslümanlıkla şereflenen atesitlerin anlattıklarını araştırıp bulun ne demek istediğimi onlar anlatıyor zaten .

fakat şunu söyleyebilirim çoğunun ortak noktası hep eksik bir şeyler vardı demeleridir .
(bkz: #10813871)
http://www.netdergim.com/bir-zamanlar-ateisttiler-1
(bkz: bir insan anca bu kadar salak olur)
(bkz: sözlüğe top kaçması)
köpekler istedi diye kemik yağmaz.
pire için yorgan yakmayı marifet bilen yazar arkadaşımızın ön yargılı tespitidir.
ben de islama inanmış biriyim ve o sözü sarfedenleri senden daha çok kınıyorum ve lanet okuyorum onlara.
benim dinim anlayış, hoşgörü dini. sapkınlıkları destekleyen, cinsel açlıkların hayvanca segilenmesini tembihleyen bir din değil.
dekolte giyiyor diye bir bayanın taciz edilmesi ya da tecavüz edilmesinin kaçınılmaz olduğunu söyleyen birinin benim gözümdeki yeri kullanılmış tuvalet kağıdından daha kıymetli değildir.
sen islama mı savaş açıyorsun yoksa bu yobazlara mı güzel kardeşim, önce buna karar ver sonra gel konuşalım.
ama bunu yapmadan önce bir kez bile olsun ön yargılarından vazgeç ve elini vicdanına götür bak bakalım vicdanın sana ne söylüyor...
(bkz: vay vay vay demek öyle diyorsun)
kibele ile zeus ile allahı karşılaştırdığımı sanmak sanıyorum "ben çok sıradışı şekilde aptalım ve dikkat çekmek istiyorum zaten okuduğumu da hiç anlamıyorum" anlamına geliyor.

karşılaştırılan, zeus, kibele inanırı ile allah tapınanıdır. nasıl ki "din elden gidiyo" çığlıkları ile kutsal yerlerimize hakaret var diye diye çoluk çocuk binlerce insan isayı korumak için haçlı savaşı düzenledi ise aynısını yapan müslümanın eleştirisidir. zeusa inanan da dini ve zeusu hakaret edenlerden korumak için savaştı, rayı korumak isteyen ve raya hakaret edildiğini düşünen mısır rahipleri kendi kralları akhenaton'u öldürmekten çekinmedilerse sen de aynısını yapıyorsun. onların başına gelen de senin de başına gelecek eninde sonunda. ra ile zeus ile kibele ile allahı karşılaştıran sensin, başka tanrı yok bizimki tek diyerek, hatta "yaratanlar arasında en güzeli benim" diyen allah kendisi karşılaştırıyor kendini onlarla ama ben değil.

ha dersen ki, yok o mısır rahipleri tanrılarını değil kendi kazançlarını koruyorlardı bunları yaparken, hah işte benimde tam karşınıza koyduğum o.

"yanıt veremediğim herkes beyinsizdir bence" diye düşünmenizi de acaip normalliyorum hepinizin.
gerek yoktur.

din her zaman bir şekilde varolacaktır.
başlığı sol frame den kaldıramak için başlığın yanında çıkan çarpıyı tıklayabilirsiniz.