bugün

Allah ın lanetine uğrayan. Evet.
insan düşmanı islamcılar olduğu sürece islam düşmanları da var olacaktır.
Cehennem odunu. Sonsuz azap görecek mahluk.

Allah ın da dediği gibi.

- işte o gün allah ın edeceği azabı kimse edemez, işte o gün allah ın vuracağı bağı kimse vuramaz.
Hrıstiyan düşmanı veya Yahudi düşmanı gibidir.
hristiyan düşmanı da olabilir. kendi inandığı boş saçmalıkları başkalarına gerçekten öyleymiş gibi dayatan gerzeklere karşı düşmandır aslında.
Rezil bir tiptir. Hiçbir sözüne itibar edilmez.
(bkz: Siyonist)
niye burada sövdünüz anlamadım. bir insan sizin görüşünüzde ise, inancınızda ise ondan kralı yok fakat karşıt görüşte birisini görünce hemen taşlayın emi. niye, siz hristiyan düşmanı yahudi düşmanı değil misiniz?
valla ben sizi anlamıyom ya.
Asla ciddiye almam

Sivri sinekten farksızdır gözümde

Her anlamda.
2023 ten sonra artık bitkisel
hayata girecek güruhtur. az kaldı
az 2 sene sonra iflahınızı keseceğiz..
görsel
Düşman demeyelim de, kutsal kitabında zamanında yaşamış zengin, akıllı ve kurnaz amr bin hişam’a bir tanrı hakaret ediyor ve tehdit ediyorsa bu sadece komiktir.
(bkz: dinsiz kitapsız kafir)
an itibariyle kıt akıllarınca fetva veren münafık tiplerdir. evet.
hayal etmeyeceğiniz kadar çoktur. işin ilginci bu psevensler geberince camiye getirilip helallik isterler en tuhafı müslüman olup olmadığına şahitlik isterler en çok sinirimi bozan hadise işte o andır. ben camide görmediğim birinin cenazesinde şahitlik etmem..
Ayrıca vatan hainidirler.
Ben bugüne kadar islam düşmanı kafir olup ,

pkk piçleri hdp’ye dil uzatan hiç bir şahısı görmedim, duymadım, tanımadım.

vatan sevgisi imandandır.
Nerde islam düşmanı var, alayı pkk yalaması, devlet düşmanı, millet düşmanı.
(bkz: ırz düşmanı).
bu tiplere göre islamı hiç eleştirmeyeceksin, ama onlar herşeyi eleştirebilir, birde sürekli neden hristiyanlığı yada yahudiliği eleştirmiyorsunda islamı eleştiryorsun derler.
arkadaşım siz demiyormusunuz islam en son ve kusursuz diğerleri bozulmuş, madem bozulmuşsa neden eleştirilsin, kaldı ki türkiye'de herşeye müdahil olan din islam, bu topraklarda hristiyanlık ve yahudiliğin benim özgürlük alanlarıma dokunduğunu görmedim.
yani islam'a ve müslümanlara karşı bir duygu beslemiyorum gibi bir şey ama islam'ın, dinlerin ve bazı dincilerin insanları cehennemle korkutmalarından nefret ediyorum. antipatik olan müslümanlardan ve ateistlerden de nefret ederim, hiç değilse kimseye karışmayan insanlardan nefret etmem, sempatik insanları da severim. kötü kalplilerden nefret ederim.
ilk akla gelen (bkz: Muaviye)
ulu ortamında bolca bulunan manyaklardır.
O durumdayız evet.

Çünkü ömrümüzü çalıyorlar.

Ufacık dünyaları ile vizyonumuzun içine ediyorlar.

Çivi çalmadıkları gibi var olan çiviyi de söküyorlar.

Şu dünyadan müslümanları çıkar dünya ne kaybeder? Bana biri söylesin…
Her türlü tarikat ve cemaatler.
noldu yine mi mağdur olmuş dindoşlar özet geçin.
bu ifadenin halk katında karşılığı yoktur. inanmayan sokataki günlük yaşama bakabilir.

sosyal medya trolleri tarafından yabancı istihbarat ajanlarının talimatları doğrusunda sürekli olarak "islam düşmanlığı" teması güncel tutulur. buna "laikçi düşmanı " etiketi ile karşı çıkılarak medyada sürekli huzursuzluk varmış havası verilmeye çalışılır.