bugün

görsel
Mustafa kemal islam dusmaniydi. islam düşmanı olmak islama düşman olmaktır. burada nefret ile hareket etmemekle birlikte kanımca fiili bir durumu belirtiyorum Ayrica islam dusmani demek hakaret degil.
Çok şükür silmeden ss aldım.
Başlığı açan it cimer'e bildirildi.

görsel

Hah devam et devam et.
görsel

Bak ben seni nasıl sikilmiş sıpaya çeviriyorum ibreti alem için gör.

Edit: Başvuru yapılmıştır.
görsel

Bu arada aynı metni ve görselleri benim avukata da gönderdim o da en geç pazartesi verir dilekçeyi.
Ne islamiyeti bilirsiniz ne Atatürk ü. Birde tespit yaparsınız yarım aklınızla.
--spoiler--
kimi kastettiği bilinemez bence -spoiler--

Boşuna demiyoruz dediklerimizi. Pek de korkarmışsın. Malumun ilanı için sağol.
Ya şu hale bak şu duruma bak.

Biri çıkmış atatürk hakkında aslı olmayan şeyler sallamış.diğerleri de mahkemeye vermekle tehdit etmiş.aman ne büyük işler başardınız her iki taraf olarak.

Atatürk islam düşmanı demek yalandïr.atatürk dindar değildi yahut dine inanmıyordu denilebilir lakin islam düşmanı demek fatih tezcan tipi yalancikiktir.

Fakat halkı "kin ve düsmanliga tahrik" maddesi de ya degistirilmesi yahut komple kaldirilmasi gereken bir maddedir.şu maddeden hareketle iktidarı elinde bulunduran yahut yargiyi elinde bulunduran kesim, fikirlerini ifade edenleri çok rahat yargilatabilir.böyle de oldu zaten şu son 15 yıla baktigimizda. Aksama kadar çomar asagi comar yukari diyorsunuz. iste al sana halki kin ve dusmanliga" tahrik suçu.

Her zaman savundugum bir şey var;siyasilere,sanatcilara,sporculara kisaca kamuya mal olmuş kisilere karsi ifade özgürlüğü kapsami daha da genişletilmeli.
(bkz: iftira)
şu dün sol tarafta çokça dönen "sözlükte sallayıp mahkemede kıvıran" turgay k bu başlığı açan mal olmasın sakın *

bu yalakalara bayılıyorum lan. bunlar olmasa hem hayat hem sözlük çok daha sıkıcı olurdu. hem korkaklar hem ağızları durmuyor. ağızları dursa elleri durmuyor. ikisi birden dursa götleri durmuyor ahahaha.
- 1000 yıldır Osmanlıda okunmayan, halktan saklanan Kuranı Türkçeye çevirtmesi,
- Diyaneti kurması
- Tarıma dayalı haktan halktan ya politika olusturarak bugünlerin temelini atması
- Kamu malını kamuda bırakması
- Fabrikalar kurması

Şimdi çıkıp diyosun ki islam düşmanı falandı... Hayatında hiç Kuranı okumadığın belli, müslüman kime denir onu da bilmezsin, ama çamur atmaya geldi mi 1.siniz. Acizliğin ortada, bari buna bize gösterme. Seninle aynı kafada olanlar da Hud 112-113. Okuyun bakayım ne yazıyor. ilk emir okumak, ama sizde maalesef okuyacak cesaret yok, siz de biliyorsunuz ki gerçekler suratınızda Osmanlı tokadı gibi patlayacak...
Hayır anlamadığım olay şu bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Belgeleriniz, tarihiniz nerede? Anca lafta konuşun..