yalandır tabi, bunu diyen bir arkadaşım evden çıktı ve kendisine ulaşamıyoruz. acil yardım. yaa.

ayrıca islam çok katı bir dindir tatlı su müslümanlarına bakmayın siz. onlar namaz kılmaz müslümanım der ama islamda farzlar bir rica değil emirdir ve şeriat ülkesi olsa götüne cop sokarlar sonra benim kalbim temiz dersiniz.
Ayet cımbızlamanın modası geçmedi mi ?
cihad adı altında savaşarak yayılan dinin, baskıyla inandırmaya çalışması. inanmayanları öldürmesi, kadınları cariye, erkekleri köle yapan bir din.
peki ya barış ? barış nerede kaldı. sözde kaldı. diğer tüm dinler gibi.
islam barış dini falan değildir. eğer islam barış dini olsaydı muhammed mekkede tebliğle bunu yayardı ama kimse onu tınmayınca hırs yaptı medineye gidip adam toplayarak kan döke döke bu dini yaydı. isteyen kurana bakabilir bütün cihat ayetleri zaten o zaman geliyor ve mekkedeki senin dinin bana benim dinim bana hümanist kafasını onlar yıkıyor. nerde bulursanız öldürüne kadar gidiyor durum.
islam ganimet dinidir, yağmalaması lazım.
Aşırı barışçıl olmasından dolayı muhtelef olan yalan. *
saçmalıklarına inanmadı diye herkesden nefret eden, yağmacı, köle alıp satan muhammedin yaydığı şey mi barış dini olacak? insanlar kuran okudukça daha da kendinden geçtiğini anlamıyor
parantez açmayı unutmuşlar.
Bakara 216
Savaş, hoşunuza gitmediği hâlde, size farz kılındı. Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz.
Enfal 39
Baskı ve şiddet kalmayıncaya ve din tamamen Allah’ın oluncaya kadar onlarla savaşın. Eğer (küfürden) vazgeçerlerse, şüphesiz ki Allah onların yaptıklarını hakkıyla görendir.

Görüldüğü gibi islam savaştır şiddettir köleciliktir.
Islam baris dinidir. Islam hosgoru ve kardeslik dinidir. Islam islama bile dusmanlik yapanlari affedip onlara hos goru ile yaklasma dinidir. Islam bir din, bir yasam bicimi ve Allahin kullarina sundugu son sanstir. Eger islam kasar dunya uzerinde inananlarinin katledildihi ve ya katledilmek ici yurlu turlu oyunlarin oyandigi baska bir din var ise bunu konusalim. Tarih boyunca bakalim islama ve onu tam anlamiya yasamaya calisanlarin basina gelen savaslara ve soy kirimlara. Islami hos goru dini olmaktan cikarmak ve onu bir teror dini gibi gostermeye calisan yahudi ve hiristiyan bozuntusu yerli ve yabanci horozbina baliklarini yemlendikleri sularda cikarmak lazim. Ihanet her yerden etrafimizi sarmisken biz yine de hosgorulu yaklasiyoruz ve dusuncelerine saygi cercevesinde cevap vetmeyi kamuoyu adina bir gorev biliyoruz.
islam barış dini değilse niye hz. muhammed s. a. v mekkeyi fethederken niye teslim olanlara saldırmadı veyahut niye esirlere kötü bir şey yaptırmadı veya yapmadı. şimdiki olanları boşver onlar peygamberin sözlerini unutmuşlardır.
Sizin gibi yobazlarin ekşı Sözlükte olmanız gerekmiyormu her Müslümanım diyeni müslüman mi sayıyorsunuz mesela ışid gibi birini öldüren kafirde olsa müslüman olamaz terörist ler dışında onlar tehdit teşkil eder ve savunma amaçlı öldürülür.
Akbabalarin dariye cizmeleri devam ediyor.
kişilik meselesi kardeşim bi insan kötü ise kötüdür. bunu din ile bir alakası yokki. ve bunu müslüman olmayan birisi olarak söylüyorum.
bizzat kuran ayetlerini uygulayan ışid'in yaptıklarıyla çöken yalan.