bugün

(bkz: entry nick uyumu)
adamların geçmişlerini kabullenmiş olmalarından dert yanan yazar ağlaması. sanki kendi ataları dünyaya uzay gemisiyle geldi.
Az hayvan değillermiş yalnız.
(bkz: kardeş katli vaciptir)
(bkz: fatih sultan mehmet)
rezillik derken? bir kere tüm iskandinavların tamamı viking değildir (viking olmak bir meslektir), genellikle danimarkalılar vikinglikle uğraşmıştır, ek olarak ise, vikinglerin çok iyi denizci, kaşif ve tüccar oldukları sabittir, ve gittikleri her yere koloniler kurmuşlardır, bunlardan bazıları uzun süreli bazıları kısa süreli olmuştur, bir tanesi rusya'yı kurmuş, diğeri ise fransa'da norman hakimiyetini başlatmış, bir diğeri de oradan ingiltere'yi fethetmiştir.

Yani viking deyip geçmemek lazım, dünya üzerinde türklere tarihi anlamda en çok benzeyenler cermenlerdir, zira vikingler bunlar arasında en çok oraya buraya giden, ve cengaverlik ile ün salanlardır.
Savaşçı özellikleriyle ön plana çıkan bir kavimden bahsediyoruz. Yani oraya buraya gidip milleti kesiyor adamlar ne sanıyorsunuz ki başka ne olacaktı ?
kardeş katlini vacip görmedikleri için çok aşırı değildir.
Küfür ederek söze başlamak istemiyorum dolayısıyla efendi efendi yazacağım.

Dün isveç ten Türkiye ye geldim. O barbar, hayvan dediğiniz insanların soylarından medeniyet öğrenin biraz, saygı öğrenin. Allah seni insan olarak dünyaya getirmiş ama devamını getirememişsin. Kısacası insan dışında her boka benziyor bu ülkedeki insanlar.

Not: lafım başlığı açana değil genele. Atatürk havalimanından pendik e gelene kadar cinnet geçirecektim sözlük. Batının medeniyetini alın biraz abuk subuk şeylerini alacağınıza.