bugün

iri olması kötü be abi. hani bir 20 yıl sonra yerçekimi galip gelecek. sırt ağırıları vb. dertler işte..
Şu fani dünyada oksijen alma sebebi.
onuncu nesil hesabıyla ilk entrysini bugün giren, nickinin hakkını verdiğini umduğum yazar.
10.nesil olmasına karşın yeni yazmaya başlayan nickiyle dikkat çeken yazar.
(bkz: caps or it didn t happen)
yürürken bile bir aşağı bir yukarı hareket eden çok fonksiyonlu organ olarak tanımlayabiliriz. edit yaşıyor mu bu hatun aga.
Galeriye foto atacağı günleri bekliyoruz.
Yakışanı oluyor ama herkese değil. Ideali bence tabiki 80d yada 85c enfazla. 90 cok iri duruyor yahu sevemiyorum.
görsel
sevmem. sevene yer çekimini hatırlatırım.
nick miymiş laa? bende tanım yapacaktım neyse usulca farkedilmeden uzaklaşıyorum.
(bkz: sana laflar hazırladım)
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
kati suretle ortunup, mahrem yerlerini belli etmemesi gereken kadindir.
Yalan yok nikini görünce kahkaha attım. hoşgeldin liseli.
önlerden rezerve , burayı 'yıkarlar'.

kimin ne olduğunun ortaya çıkması dileğiyle , we are ready.

ayrıca dünyanın kahrı olabilir , o değilse de ciddi bir rakip olabilir , harun abi olabilir , foto atmayan ama gerçekte böyle olan biri olabilir , ihtimal çok ama biz hayra yoruyoruz ve en olumlusunu düşünüyoruz.

yansın geceler gözüksün memeler.
burası görmeden inanmayanların memleketi apla.

bak nickime, ama burada birsürü adam yazdığım bir entari sebebiyle bana yürüdü. anlattım erkeğim dedim inanmadılar. onun için şu memeleri en kısa zamanda bi servis edelim arkadaşlara. yoksa harun, muzaffer, süleyman gibi isimlerle anılacaksın benden söylemesi.
Arkadaşlar sakin olun, ben geleceğini 3 sene önceden tahmin etmis, basligini acmistim.
Zalım modlar inanmayip sildiler sonra... ahan da ispati.

(#21076904)
kuru götlü ve iri memeli hatun, tanıyorum. eğer yüz güzelliği arıyorsanız, başka sözlük kızlarına. hollanda'dan ithal inek memesi var, damarlı damarlı hemde.
Biz de esmeriz , bir meme kadar dikkat çekici olamadık. Bekleriz (bkz: esmer cocuk)
bizim göremediğimiz yerlerde ne haltlar karıştırılıyor muzaffer apla?

bir yazar.
(bkz: kaymak gibi yalayacan) .
Edit :şaka lan helalinize yapın .
sonra feministler erkeğin kadını cinsel obje olarak görmesinden dem vurarak eleştirirler bizi.

kadın erkeğin onu gördüğünden çok daha fazlasıyla cinsel obje olmaya hazırken hemde.
güncel Önemli Başlıklar