bugün

bir kedi sever ve bir doğum günü ile yine birlikteyiz arkadaşlar. doğum günü kutlu olsun.
ayakları çirkin olabilir ama en azından stephen hawking okuyor. o da bir şey. güzel ayaklı ama gülben ergen okuyan biri de olabilirdi. ama olmadı. çünkü uzay-zaman dokusunda kırılımlar meydana geldi ve böyle oldu. evet.
22 yaşında adı fatma, kendisini varoş mahallesinin en güzel kızı sandığı için küçüklüğünden beri kendisine irem denilmesini istiyor.

mahallesinin düz lisesinden bozma anadolu lisesine gittiği için çok zeki olduğunu düşünüyordu lakin mezun olduktan sonra 2 yıllık muhasebeye anca kafası yetti.

iş hayatına hızlı bir giriş yapıp, bi büroda evrak getir götür işleri ile uğraşıyor. akşamları ise parkta çekirdek kola yaparken bu hayattan ne zaman kurtulacağını düşlemekte.

yazın haftasonları günübirlik kilyos plajında görebilirsiniz. ayrıca 2.5 tl'lik çeşit çeşit ojesi var hepsine ba-yı-lı-yorrr.

sanmıyorum ama hayatta başarılar iremga.

hoş gelmiş koştursun bakalım.
Yazamayan, yazdigiyla ilgili iletisim kuramayan entry girici. Gunluk hayatta bununla diyalog kurmak zorunda kalanlara basarilar diliyorum.
(bkz: Yeni ateist olmuş ergen)
Yaşıyo mu bu cosby şov hala ya. En son ıspartada zoraaaaki ziraat meeeeendisliği okuyordu. Umarım ölmemiştir.

Edit: ölmemiş.
Entrysiyle yuh hâlâ burada mı dediğim yılların yazarı.
çok eski yazar. her yeri sarktı zaar. huzuevinde görmüşler en son bayramda.
it köpek dolmuş burası.
Eski yazarlardan. Baya kizdirirdim kendisini. Swh.
Bayadır girdiği entry görmüyordum.
(bkz: ceylina)
görsel
doğum günü kutlu olsun inşallah körpedir.
Sahalara dönen efsanedir.

Eski yazarların dönmesi sevindirici.
Nickini görünce hüzünlendiğim yazar.
Sozluge geri donen teyzemiz. Swh.
25 gün önce yazdığı bir entrysine denk geldim hala gülüyorum kafa bir arkadaşa benziyor.
günün ilk açık oylayanı ekmeğimizle oynuyor teşekkür etmiyorum.

daha saat 4 te günaydın mesajı yazıyor ne lan senin derdin?
az önce bir enterisinde bana kanka diye hitap etti.
günün ilk açık oylayanı teşekkür etmiyorum, dişi pardon dişli bir rakip.

beni bitirmeye oynuyor allah cilt güzelliği versin erken yaşta patates etmesin amin.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

kiminle dans ettiğini anlamıştır umarım. bu sidik yarışını taş pardon kan dökülmeden bitirelim, kendisine zeytin dalı uzatıyorum.
seri köz getir isimli başlığa yengen kudurdu yazıp 2 dakika sonra geri silmiş yazar.
Büyük terbiyesizlik yapmış.
Kuşkusuz torbacı falan değil. Böyle süslü torbacı mı olur.