bugün

http://www.milligazete.co...ular-olmeyecek-133878.htm

adresinden ulaşılabilecek izmir'e bol bol ayar verme çabasında bulunulan saç teli görünce boşalanların yeni saçmalaması.
hak vermemenin elde olmadığı bir köşe yazısı. Anlamamakta ısrar edenler için tercüme edeyim.

-diyorki mine hanım; gençlerimiz müslüman-türk gibi yaşasın.bizi biz yapan değerlerin hak yol olduğunu bilsin.

-diyorki; aileler kendilerine allah'ın emaneti olarak verilen evlatlarına,sorumluluk bilinci içinde sahip çıksın,hür iradelerini sağlasın,saldım çayıra mevlam kayıra düsturunu şiar etmesin.

-diyorki; özgürlüğü tek taraflı düşünüp,mübarek dinimizin emirlerini, türk örf ve adetlerini bir tarafa itmesin.muhafazakar olmamayı bir meziyet sanmasın.

-diyorki; içkinin temel içecek maddesi,bikini vs tarzı kıyafetlerinde iş tulumu olduğunu sanmasın.

-diyorki; iman,kur'an,sünnet,edep,haya..bir anne şefkati ile yaklaşıyor,ömrünün baharında solan güzel duyguya.

bunlarmı yanlış ?

soruyorum mine hanım kimin tavuğuna kış demiş ?

kimin özgürlüğüne müdahale etmiş ?

kimi küçük düşürmüş ?

lütfen yapmayın;

istirham ediyorum,şöyle bir medeniyet örneği,insanlık timsali ecdadımıza bir bakın,asr- saadet'e,5000 yıllık türk tarihine bakın;günümüzle bir mukayese edin.

bizler böylemiydik ! alkol,uyuşturucu,fuhuş tuzağındamıydık ?

aynı böyle düşünüyor işte mine hanım. duygunun babasıda pişmanlığını ifade etti. körpecik yaşta yanlış heveslerin silsilesi, onu ister istemez bu duruma getirdi.

cenab-ı allah rahmeti ve mağfireti ile muamele eylesin.

umarım az çok bişeyler anlatabilmişimdir.