bugün

gün boyu whatsapp, mesene takılan insandır.
muhterem bir partinin başkanının bu konuda güzel bir konuşması vardır: 'otobüste iphonelar, nokyalar, galaksiler.. insanlar ellerinde tutuyorlar smsleşiyorlar, mailleşiyorlar. ayfonu olmayan onlara bakıp iç geçiriyor keşke benimde iphoneum olsa galaksi s3 üm olsa diyooor.. ben niye alamıyorum diyooooooor.. benim elimde niye yok diyor! '
cebinde çizilir diye korkan mahluk.
iphone 4'u varsa Hala ios 4.0.0 kullaniyordur. Apple'in insanlari mal yerine koyma derecesinde basitce hazirladigi programlari kullanarak telefonunu guncelleyemez. Hatta cahilliginden dogan kurnazligi o bicimdir ki, telefondan anlayanlara "haci benim telefonu bi yapiversene ya" derler.
cebi küçüktür sığdıramıyordur.
andavaldir. 2 milyar para verdim angutum ben diye bas bas bağırır.
"Kendi şeyini görmüş yara sanmış" cümlesinin bir benzeridir. Başkalarına hava atma çabalarına girmiş bir topluma üyedir.
cebi küçük olması gerekçesi olan insan.
Benim bir arkadaşım vardi cuzdan olarak kullaniyordu. Kabin arasina para kredi karti falan koyuyordu.
gösterişin amınakoyan insandır. görgüsüzdür.
o telefonu aldığına hala kendisi de inanamıyordur. kendini ikna için elinde taşıyordur. *
Gösteriş meraklısıdır.
kumaş pantolon giyenlerin ceket kullanmadığı zamanlarda yaptığı şeydir.

taksitle eşeğin bile alabildiği bir telefonun nesiyle hava atılabilir ki ?
iphone'u olmayanlar rahatsız.
Görmemiştir. Unutmasın yer çekimi diye bir şey var ve 3310 da aynı ayfonada aynı.
(bkz: dikkat bildirim çıkabilir)*
amaç hava atmak değildir. kerata kendini sevdiriyor, bırakamıyorsun.
cebe sığmıyordur. tablet gibi telefon yapıyorlar artık.
güncel Önemli Başlıklar