bugün

Çağın yokolmaya yüz tutmuş vebası.

Son kalan 3-5 iphone'suz insanı da iphone'lu yapalım, vatsapplara akalım. Bir iphone'da sizden olsun. Boş geçmeyin.
(bkz: fakire bir iphone)
belki de iphone'unuz olmadığı içindir.
(bkz: iphone unuz yoksa iphone unuz yok demektir)
(bkz: vodafone iphone reklamı)
öl daha iyidir. rezil rüsva kişisindir. yaşamaya hakkın yoktur. tüh sanadır. (bkz: ironi) sözlükteki zeka seviyesi düşük yazarlar ironiden anlamayıp eksiye hucüm etmesinler diye bkz verdim ancak yinede eksiden kurtulamam heralde.
ciddi ciddi eksikliktir. en azından ben öyle hissediyorum. beni de ele geçirdiler. hayatımda hiçbir ürünü bu kadar istemedim lan!
yataklara düşüren hastalıktır. 2007'den beri sürünüyorum. kendi mailime bile kendim bakamaz duruma geldim. bir jailbreak tadına varamadım, bir installous kuramadım. app store'a bile giremedim. boş geçmeyin abiler ablalar.
(bkz: fakire bir iphone)
hala nokıa x1 kullananlar hangi köprüden atlıyor?
Whatsapp iphone kullanıcılarına paralıdır. 0.99$
yalnızlık getiren hazin durumdur. herkes instagram'da en güzel anlarını paylaşır, siz paylaşamazsınız. ios 6'nın getirdiği muhteşem facebook entegrasyonunun tadına varamazsınız. ninja olup meyve kesemezsiniz. ayfonunuz yoktur ki sizin...
farklılıktır efenim. Herkesin elinde bakkal dağıtmış gibi iphone var. Alternatif markalara yönelmek lazım. Bu arada (bkz: apple düşüşte)