bugün

tam alıcaktım bugün, 1800 mah ı görünce çekildim

reeder bile 4000 mah

ben 1800 mah ile kaç şarkı dinliyim. sürekli kabloya mı takayım allahsızlar.
Apple firmasının ürettiği en sağlam telefondur diyebilirim yaklaşık 5 yıl sorunsuz kullandım lakin 16 GB hafızası olduğu için değiştirmek zorunda kaldım hala kullananlara selam olsun .
Şimdi şöyle bi durum var 1300 bi para değil ki 6 sene öncesinin 130 lirası.
zamanında (bkz: 6s) geyiği yapılmış telefon.

galatasaraylılar eksiliyor.
arkadaşıma, hostes karısının abd’den iphone 7 alması için para verip beklemeye başladım. aradan geçti bir kaç hafta, beklenen haber geldi, karısı gitmiş gelmiş dolayısıyla benim telefon da gelmiş. arkadaşla buluştuk. karısı inisiyatif kullanarak 6s almış, 7 nin fiyatı değmezmiş, para üstümü de getirmiş. işte böyle saçma bi hikayeyle 6s sahibi olmuştum. bayağı içime oturmuştu. sanane kardeşim kaç paraysa kaç para ya, bak yine sinirlendim. her şeyde bir hayır vardır neyse. aradan yıllar geçti hala kullanmaktayım. ( arkadaş da ilerleyen zamanda karısından boşandı.)
Az önce telefonu elime aldığımda şarj kablosunun takılı olmadığını fatkettim ve bi an durup bayaı bi garipsedim. insanı öyle bi alıştırıyor ki, kablo ve powerbank telefonun ayrılmaz parçası gibi sanki. Gerçi 10 dk oldu, yüzde 99’dan 92 ye düştü. pilini değiştirileli 1 sene bile olmadı. Lanet olsun aldığım güne..
iki haftadır kullanıyorum. on numara.
4 seneden uzun süre kullanıp aşırı memnun kaldığım telefon. bence en iyi iphonelardandı.
en kral iphone modelidir, onun gibisi gelmedi henüz, hala daha kullanıyorum.
oo ayfonu var.
4 yıldır kullandıgım güzide telefonum.
iphone serisinin en güzel telefonudur. çok memnun kaldım bu aygıttan.
son güncellemelerle hafiften kastırmaya çalışsalarda 3 senedir tek bir kere bile donmayan telefondur.
Kamerası 10/6 olan telefondur. Belkide 7. Kaliteli ve net çekiyor.
görsel

görsel
Bir zoom testi.
3 defa bataryası şişen. Çok kaliteli kendileri.
köpek gibi telefon tavsiye edilir.
Sıkıldığım telefondur. Fakat kur farkının telefonlara double zam olarak yansımasından dolayı şimdilik askıda. Planım iphone X veya note 9.
üsteki iphone 6s i kucumsemiş yenisini tüketmeyeni asağılıyor sonra da enflasyon rakamı baslığına dert yanmış. hahahahahah türkiyenin özeti.
sahip olduğum telefon cinsi. 2018'i de çıkarsın yeter.
Galatasaraylıların sevmediği telefondur.
adeta bir alemlerin rabbi.
Takla atan arabadan sapasağlam çıktı.
Tapticli ilk telefon. Sırf bu yüzden seviyorum.
canavardır, canavar. severim kendisini bi 5 yıl rahat kullanılır ama bi kaç sonra x alıcam.
abberline 2’nin kullandığı telefon.