bugün

ipek şampuan reklamındaki kızdır.
ipek kel kız, ismi ipek ama kel. falan.. neysaaa, hoşgalmış.
(#11841168) zamanında böyle demiş garibim, bakın nasıl da sevinçli.
anasının kuzusu*
yıllar , yıllar önce bugün doğmuş olan yazardır .

yayında ve yapımda emeği geçen anne ve babana teşşekkür eder , iyi ki imal etmişler der doğum gününü kutlarız efenim .

(bkz: happy börtü)
insan doğmaya görsün, yıllar hemen akıp geçiyor azizim. bu doğum günü zırvası kutlanacak bir şey değil ama, haydi neyse...
3 entyrsinden 1 inde kan arayan yazar.
Allah şifa versin.
Ayrıca %100 kızılay da çalışıyordur. Yoksa nerden alacak bu kadar istihbaratı.
vampir olduğunu düşünmeye başladım. kan başlığından başka bi yere yazı yazmıyor.
kan aranıyor başlığında devamlı kan arayan yazar. kuki nin dediği gibi vampir olmasından şüpheleniyoruz efenim.
doğum günü kutlu olsundur,iyi ki doğmuştur efenim. * * *
ya cennetlik ya vampir.
#19332534 aynı fikirde olduğum yazardır.
Sürekli birileri için kan arayan galiba iyiliksever yazar. sözlükteki kan aranıyor duyuruları başlığını görünce diyorum kesin yazmıştır diye.
inşallah akp lidir. Belki de hemşiredir.
Yine geldi ve belki de bir insanı kurtaracak adımı atıp gitti. Bazıları, boy boy fotoğraf paylaşırken, abazanlar yazın bana ben kızım diye böğürürken, falanca yazarın memesi, filanca yazarın bilmem nesi diye başlıklar dolanırken, yaptı anonsunu gitti. Nickin kızlı ama belki de erkeksin. Ne olursan ol, alnından öpüyorum. Güzel insan.
Cennetlik.
saçlarım ipek gibi kokum bebek gibi

selam tatlişkom.
Hakkında iyi şeyler yazsam yavşıyor diyecekler. Yazmicam.
gene yapmış kan duyurusunu gitmiş. kedi canını senin be.
Sanırım duyarlı bi vatandaş. Sadece.
kendisini kan toplayacılığına adamış iyilik meleği kız. vampir olma ihtimalide yüksek.
Verdiği kan ilanlarıyla çoğu yazara örnek olması gereken yazar. Bir bakın entry'lerine sonra da kendinizinkilere bakın, hadi hayırlı işler...
iyi dileklerimi gönderdiğim yazar.
kızılay ' da mı çalışıyor diye merak ettiğim yazar. zira son zamanlarda denk geldiğim bütün kan aranıyor duyurularını kendisi yazmaktadır. bence bol bol sevap kazanmaktadır.
saçında ipek böceği besleyen kızdır. böcek ipeği kafasına sıçar ve sıçtıktan sonra ölür.
Kan duyurusu yazıyor boyna. inşallah yararlı olabilmiştir. Kendisini tebrik ediyorum.
Muhtemelen cennetlik.

Kendisine hayırlı olsun diyor ahiret hayatındaki şaşalı günleri için şimdiden kutluyorum.
güncel Önemli Başlıklar