bugün

ismi ipek olan kızların genel özellikleridir.

bir arkadaşım var çok yakın bir arkadaşım: sanal ortamların orasında burasında boy boy seksi fotoğraflar paylaşıp alaka bekleyen bir kız, ha bir de seks objesi olmak hoşuna gider.

benim arkadaşım mesela sözlük erkeklerine mast malzemesi olması hoşuna gider.
hiç sekmez hepsinin ismi ipektir.
haydi ipelim diyorlardır sürekli ipe-k.
çok zayıf oluyor bunlar nedense.
ip atlamak.
Cinsel başlıklardan sıkılirlar genellikle.
Güzeldirlerr tatlıdırrlarre harikadırrlar.
(ismi ipek kendisinin)
güzel bir isme sahip olmaları.
ablamın ismidir, kıvırcık saçlı, sarışın 1.76 boyunda falan olurlar çok konuşurlar ota boka atar yapar, ağlar çok konuşur kapa lan çeneni artık amk.

edit : götüne girsin sevgilin bana ne amk. siktir git.
edit 2: lan kız sen sözlük kullanma amk.
isimlerinin ilk harfi i dir. ğ diyen varsa yalan söyler, çünkü türkçede yumuşak g ile başlayan isim ve kelime yoktur, ne salaksınız ya...
ip tutmak.
buğulu sesli, kumral, soğuk görünümlü ama aslen sıcak kızlardır, vericidirler.
saçları vardır.
ılık süt.
çok güzel, komik ve aktivite severlerdir ama içlerine kapanıklardır (sadece dışarıya)
(bkz: ablam)
aldatmaları.
spesifik şeyler de sayılabilecek ismin özellikleridir. bu konu hakkında tez yazacak kapasitedeyim. tezi geç ansiklopedi yazarım.

(bkz: eski sevgili)
hacimli ve dalgalı saçlı olmaları.
Biraz şey olmaları genel özelliklerindendir.
kıvırcık, hafif kızıl saçlı bir cıbır beklerken "böle ipek mi olur amk" dedirtirler.
Kendini begenmislerdir.
Düşünceli ve hassas olmaları. Menşei kadar kıymetli olmaları.
ongun ama olgun olmamaları.
ipek gibi narin ve yumuşak bir kalbe sahip olmaları.
lisede bir tanesine aşık olmuştum. ipek mobilya'ya bile sempati besliyordum öyle diyeyim. oyaladı, oyaladı sonra reddetti tabi. başkasına gitti.

iki yıl önce karşılaştık. tavşan kulaklı cep telefonu kılıfı kullanıyordu. ulan dedim allah'ın sevgili kuluymuşum!