bugün

the prodigy nin 23 şubat 2009 da çıkacak olan albümü.

tracklist şu şekildedir.
1. Invaders Must Die - 4:54
2. Omen - 3:36
3. Thunder - 4:07
4. Colours - 3:27
5. Take Me to the Hospital - 3:38
6. Warrior's Dance - 5:13
7. Run with the Wolves - 4:25
8. Omen Reprise
9. World's on Fire - 4:50
10. Piranha - 4:03
11. Stand Up - 5:26

edit:2 mart 2009 olan albüm çıkış tarihi biraz erkene alınmış.
bambaşka bir albüm. the prodigy are back. işte size çok erkenden abümün şarkılarının bir bölümlerini dinleme şansı.
http://www.amazon.co.uk/I...s-Must-Die/dp/B001QR8RYM/
20 şubat günü çıkmış prodigy albümü. eski tarzlarına geri dönmüş gibiler. ilk dinleyişte thunder, omen, invaders must die şarkıları göze çarpıyor. daha kalanını dinlemedim daha doğrusu. heyecanla dinleyeceğim.

son track list şu şekildedir:

01 Invaders Must Die
02 Omen
03 Thunder
04 Colours
05 Take Me to the Hospital
06 Warrior's Dance
07 Run with the Wolves
08 Omen Reprise
09 World's on Fire
10 Piranha
11 Stand Up
12 Black Smoke
13 Fighter Bea
"We are the Prodigy" diyerek çoşan geri kalan zamanlarda "invaders must die" diye tekrarlayan sözlere sahip prodigy'nin invaders must die isimli albümünün ilk parçası. şarkıda eğlence hat safhadadır, kafanız nasılsa öyle dinleyin.

ayrıyetten evet kesinlikle "invaders must die".
aynı adlı albümden, kesinlike tam gaz bir prodigy şarkısı. hangi modda olursanız olun, ritmi sizi uçuracaktır.
prodigy'nin fat of the land 'den sonraki en iyi albümü.
Şarkıyı dinleyecek arkadaşlar lütfen bu şarkı ile trafiğe çıkmayınız, 2 gün kadar önce böyle bir gaflette bulundum arkadaşımın motosikleti ile, sözlük şehir içinde 80 le gittiğimi sonradan farkettim, gerçekten ölümcül bir şarkı, oturduğunuz yerde adrenalin patlaması yapmak isterseniz, 1 fincan bol sütlü kahve, son ses te bu şarkıyı açınız, damarlarınızdan kanınızın hızlı geçişini hissediniz. *
scott pilgrim vs the world filminin fragmanında kullanılan şarkıdır. * *
Bana ulaşmaya çalışan yazar. Anlayamadım seni doğrusu.
hey gidi günler dedirten şarkı.bilgisayarda bir break dance videosu vardı ve bu şarkı çalardı.ordan şey ettim.
güncel Önemli Başlıklar