bugün

allah korkusu.
bir türlü ölememektir efendim.öldürmeyen allah öldürmüyordur.imana gelinir tevbe edilir.
annedir. üzülür sonra. yoksa bir dakika duran şerefsizdir. *
http://galeri.uludagsozlu...-etmeme-sebepleri-655412/

bi dahaki bölümde ne olacak acaba merakı yüzünden.
rte den önce gitmek istemiyorum.
yeni bir hayata başlamaya az kalması.
intihar etmeyi bi halt ya da cool bişey zannetmemem. elim ayağım var sağlıklıyım. ne durumda olan insanlar var şımarıklığın alemi yok.

Ayrıca ne olursa olsun hayat sevgiliden ayrılınca vazgeçilebilecek, en ufak şeyde ergen gibi yılacak kadar kötü değil.
Kendime kıyamam.
doyasıya sevişmedim.
lanet olsun çok açık sözlüyüm.
iman ve cehennem korkusu. bazıları bilmez.
beni hayata bağlayan en sevdiğim kişi olan (bkz: babam).
(bkz: üst insan)
kahvenin, güneş ışığının, bazı güzel kadınların, çocuk gülümsemelerinin, tatil günlerinin, anne şefkatinin tüm sıkıntıları unutturması.
Çok az nedeni var hatta tek nedeni gittiği an yapılacak eylem.
ergenlikten çıkmak.
Allaha imandir en önemli nedeni. Verdigi cani yalnız allah alir. Ölmeye gücün yetiyorsa, tekrar doğmayı dene. Olmuyor degilmi... Hayır hayır nefsinize yenik düşmeyin allah size daha güzel kapilar acacak, bekleyin göreceksiniz.
san marino'nun henüz dünyayı yöneten asıl güç olduğunu ilan etmemiş olması. bunu görmeden ölmeyeceğim. adamlarda resmen fırtına öncesi sessizlik var. görün bakın san marino ismini tarihe altın harflerle yazdıracak.
Yarının ne getireceğinin bilinmemesidir.
Yaşanacak çok şey bırakırsın ardında, sevdiklerini, anılarını, yaşanılacakları.
Yaşanacak çoook güzel şey var diye avunmaya çalısmak çıkmayam candan ümit kesilmez.
Anne. Ne kadar üzüleceğini düşününce insan ahtapot gibi sarılıyor hayata.
diplomayı almadık daa nereye ulan!
öbür tarafta hiç bir şey olmaması. bence hiç bir şey, kötü bir şeyden daha iyi değil. ne kadar kötü olursa olsun, hiçlik hoş değil.

inanmamak bir neden benim için.
mantığın, intiharın çözüm için çok yanlış bir yol olduğunu söylemesi.
En büyük neden haram olması. Yoksaa ohoo...
güncel Önemli Başlıklar