bugün

yeni film yıldızlararası yolculuğu konu alacağına , yeni dünyada henüz insan gibi bilişsel düzeye ulaşmamış primatlara benzer canlılarla ve diğer vahşi canlılarla bir çekişme konusu etrafında olabilir. nolan bunu yaz bir yere
Hikaye açısindan pek de verimli olamayabilecek bir film olur ben nolan eğer isterse zaten kaç film yapacağını önceden tasarlayıp örneğin 2. Sini 5 6 yıl sonrada çekse de ilk film de ikinciye dair bişeyler gizlemek isteyeceğini düşünüyorum interstellar da hatırladığım kadarlıyla olmadı bu pek.
Çekilirse ilkinin tadını vermez.
kod adı K.O.Z müşterisinin bu başlıkta işi ne demişimdir bir üstteki mesajı gördüğümde. bilim, bilimkurgu senin neyine, sen git kafanı tütsüle...
hassstellar lan sanki ilki çok matahtı boğuluyorduk sinemada sıkıntıdan dedirtenzo. uzay zaman kırılmanıza sıçayım sizin.
umarım çekilmez filmi.

tadında kalsın. hem nolan efendiden yeni, başka tür filmler bekliyoruz. git gide de çıtayı yükseltiyor. kardeşi jonathan nolan da onun gibi manyak psikopat senarist. beraber nice filmlere.
çekilmesi istenen film.

edit: düşündüm de çekilmemesi daha mantıklı geldi şimdi. insanı düşünmeye oldukça fazlasıyla sevk ediyor bu film.
Bizim arka bahçede çekilse bile izleyeceğim film.

(bkz: interstellar tars ın intikamı)

görsel