bugün

aramıza yeni katılmış yazarlarımızdandır. hoşgelmiştir. kaliteli entrylerini beklemekteyiz.
aramıza hoşgelmiş yeni bir yazardır
cin olmadan adam çarpmaya çalışan ,kendini bilmeyen...
cin gibi olmak için kendini telkinleyen,ama bu işin ,telkinle melkinle olamayacağının farkında olan tezat kişilik.
-aloo nickinin hakkını ver hakkını..
istediğim 3 dileği yerine getirecek olduğunu düşündüğüm yazar.

yıllar sonrası editi : bu adamın nickine ne oldu *
türkçemizi ayrı bir güzellikte kullanan yazar.* *
(bkz: askari ücret)*
tühh yaa .!!.. bugün de kimse bi şey yazmamış sözlük.....
(bkz: bi şey)
saygıdeğer savaşçı, ulaşılmaz kişilik... arkadaşlarını pek sahiplenir, gerekirse onlar için canını verir.
sadece bi yokladım sözlük...
henüz katıldığı bir zirvesi olmadığından pek farkedilmeyen yazar *..kendisi müthiş bi yazardır.*
pot kırdığım yazardır kendileri..özür diliyorum tekrar kendilerinden...

(bkz: erkek zannedilen yazarın bayan cıkması)
kendisinin hatun sanılmaması gerekmektedir.
hikayenin* sonunda ışın kılıcıyla ödüllendirmeyi düşündüğüm ortadünya'nın yazar-döver'i.
kendi adına açılan başlıkta, daha önce 10 entry var iken, sadece bir yoklama yapıp, bir anda entry sayısını 17'ye çıkaran akıllı yazar. * *
hiç tanımadığım,ismini her gördüğümde bana eti cin i hatırlatan yazar.
sözlüğe katılmamı ilk fark edip, nickim altına ilk yorum yazanlardan biridir saolsun. ayrıca yazar nicklerinden yazdığı şiirde adımıza yer vermesi ayrıca onur vermiştir. takibiniz karşılıksız değil, ilgiyle izliyoruz, diyoruz..
aslında kraliçe * olmasına rağmen bunu bilmeyen, kendi gerçeğini yüce amaç uğruna çıktığı yolculukta bulacak savaş prensesi ve fantastik ulu yazar
fantastik ulu romanda omzuna konmayı sevdiğim savaşın en güzel prensesi hatta ikinci kahramanı
fantastik ulu yazarlardan 74 lü olanı *
yazmaya 1 hafta ara verecek olan yazar.*
güzel yazan bir yazar.
mahsun bakışlı yazar *
fasıl zirvesinde ilk tanıştığım,sigarasını masada unutan, dünya tatlısı yazar.
Ayrıca, unuttuğu sigara paketi koruma altındadır ve diğer bir zirvede kendisine iade edilecektir.
yahu su fasılı iyi ki yapmısız da tanısma fırsatı bulmusum dedigim yazarlardan biri, bir insan bu kadar sevecen, bu kadar mı sıcakkanlı olur, iyi ki zirveye gelmiş iyi ki tanımısım*