bugün

Parmağınız kesilir, Google'a parmak kesilmesi yazarsınız, ilk sonuca tıklarsınız ve başka sitenin arama sayfasında "sonuç bulunamadı" ibaresi göze çarpar. Geri dönülüp ikinci sıradaki "parmak kesilmesi, belirtileri ve tedavisi" sayfasına girilir. "en büyük nedeni kanserdir. Parmak kanseri." yazısını görür, modemin fişini çekersiniz.
internet güzel bir nimettir. Fakat bunu güzel kullanırsanız faydalanırsınız. 2-3 Site için ne interneti nede google'ı suçlamayın. Basit bilgiler için araştırma yapılabilir. Örnek vermek gerekirse. Diş ağrısına çözüm, baş ağrısına çözüm vb. Başağrısı nedenleri, diş ağrısı nedenleri gibi cümlelerle aratmayın. Çok yanlış bilgiler var. Nedenlerini doktorunuzdan öğreniniz.
baş ağrısı için bakıp tümörlü çıkmanıza sebep olan araştırma türü.

(http://www.haberturk.com/...larm-belirtilerine-dikkat)
Rahatsızlığınız varsa gidin iyi bir doktora gidin allasen.
sağlık anksiyetesi bozukluğunun sebep olduğu araştırmaların sonucudur.

geçtiğimiz yaz bu araştırmalar nedeniyle kafayı yeme raddesine gelmişken,
bir psikiyatra görüneyim, dedim ve bana sağlık anksiyetesi bozukluğu teşhisi koydu.

ardından genel sağlık kontrollerinden geçip hiçbir şeyimin olmadığını öğrenince
ben de doktora hak verdim, sorun tamamen psikolojikmiş.

bu tarz araştırmalar yaparak kafanızı bozmayın.
bir sorununuzun olduğunu düşündüğünüz vakit doktora gidin.
Teşhisi ne zamandır internet koyuyor sorusunu sordurur.

Sonra doktora gider ben internetten araştırdımla başlayan bir cümle kurar sinirleri hoplatirsin.

Yapma!
hastalık hastası ve evhamlı kişilerin kesinlikle ulaşacağı sonuçtur. insan psikolojisini katleden durumdur. internet iyidir, hoştur, lakin böyle durumlar için felakettir. haddinden fazla bilgi kirliliği nedeniyle tanısını kendi başınıza koyamayacağınız, hatta yanlış bilgileneceğiniz bir durumdur. bu nedenle doktordan fırça yemiştim! internetten sağlık araştırması yapmayı bana yasakladı!

arkadaşlar sıkıntınız olduğunu düşünüyorsanız lütfen doktora gidin, uzmana başvurun! diğer türlü balatayı sıyırma eşiğine gelirsiniz! aman dikkat...
Geçen tırnağımın dibinde sızı vardı. Kanser olduğumu öğrendim, teşekkürler internet.
Allah allah işe bak denilesi durumdur.
güncel Önemli Başlıklar