bugün

Riskli durumdur. Ne yapacağını bilemezsin.
ben güvendim, hatta görüştüm.
insaflı çıktı, sağlamım.

allah korkusu varmış*
Her zaman doğru olmayan tespit. Bir keresinde internetten tanıştığım bir savcıya 100bin lira göndermiştim. O da beni hapse girmekten kurtarmıştı aq. Karışıklık olmuş hapse atacaklarmış adamlar beni.
Çoğu zaman yanınızdakilerden daha iyi geleceği kesindir.
tamamen mantıksızdır.
internetten tanışmadığıma da güvenmiyorum. insana güvenilir mi amk.

hayvana güven daha iyi.
aslında bunun internetle alakası yok. sonuçta siz de karşıdaki için internetten tanışılmış birisiniz. insana en yakınlarından komşusundan ailesinden iş arkadaşından bile zarar geliyoken, bence internet çok masumane kalır. velhasılı burda iyi insanlar var.
Belki manyağın biri ve gizliyor manyak olduğunu. Ya da seni satıp bırakacak öyle ortada. Sana zarar verebilir. Oyuna getirebilir. Biraz kuşkucu olmak lazım. Güvenemezsin.
Sadece fikirle, yazıyla olmaz bu iş. Davranışlarını, eylemlerini görmüyorsun neticede. Görmeden, bazı şeyleri sezemeyebilirsin. Sakat iş.
Gören de çevremizdeki insanlar internettekilerden daha güvenilir sanır. Şans işi bunlar. insan yanıbaşındaki yıllarca tanıdığını bildiği insandan bile darbe yiyorsa internettekilere çamur atmak yanlış. Allah doğru insanlarla karşılaştırsın.
Buluştuktan sonraki durumların bu kim lan diye devam ettirmesine neden olan harekettir.