bugün

akp'nin yaptığı internet sansürünün ardından yapılabilecek protestodur. benim aklıma yattı. eğer belli bir sayıya ulaşabilirsek mecbur olarak sansür geri çekilebilir.

"Ulan sikerim yeter artık lan. Destek tamam, destek buna bir şey demiyoruz. Ulan madem samimisiniz, götünüzde yiyor, sansüre karşı bir eylem mi yapacağız, hadi yapalım, milyonlarca kişi interneti iptal ettirelim."
akpnin şu cevabı vereceği protestodur;

''çokta sikimizde amına koyim.''
o değil de telekom zaten herkesi 12 ay - 24 ay taahhütle bağlamış, nereye kestiriyorsun interneti?!
tabi bunun için yine bir internet sitesi olan Facebook'un kullanılması gariptir.
çok yerinde ve düşüncede mantıklı olan bir prostestodur. ancak internetlerimizi açtırırken imzaladığımız sözleşmeden ötürü süresi bitmediği için kapattırken bir miktar para cezası vermek gerekiyor. bu olay da protestoyu yokuşa sürer.
64 tl para verip enayi yerine konduğumuz şu günlerde mantıklı bir karardır. 2 yıl önce Sözleşmem bitti t.superonline geçtim 30 tl 8mbit kafam rahat. Geçim sürecinde tt hergün arıyor kadın sorucak neden iptal ettirdiniz diye zaten cevabı biliyorsunuz.
Maalesef taahhütlerden dolayı çok zordur. Herkes işini internetten hallediyor bu nedenle zor.
destekliyorum. iptal ettirin. sizde kurtulun bizde. bu sayede bilgi kirliliğinizden kurtuluruz.
Akp nin istediğini yapmak ekmeğine yağ sürmektir. Akp interneti iptal etse kıyameti koparırsınız amk. Nasıl bir kafa lan bu valla bak biri bana açıklasın.
uydunet, superonline ve ttnet gibi sunucu sirketlerin yapmasi gerekip de gotlerinin yemedigi protestodur.

bu tür bir protestoyu kullanicilar yaparsa sirketlerin zoruna gider ama başbişin skinde olmaz. ama sirketler devlete baski yaparak kullanici protestosuna bir destek atarsa o zaman neden olmasin?
"Akp'nin umurunda olmayabilir ancak ttnet, türksat, uydunet, superonline, telefon kurumları vesaire. Her ay nerden baksan en az 5 - 10 milyar tl zarar uğrar birde onların zar, kar marjı döviz üzerinden. Yani bu dünya çapında, ses getirir, ekonomide büyük bir kıyamet koparır."

işinize gelmiyor diye mana üretmeyin, lütfen.
hemen iptal ettirdik.
bu da denene bilir şimdilik: https://www.facebook.com/...282092270646?stream_ref=9 .
adamın görevini başarıyla yerine getirdiğini ispatlamış olma durumu. Zaten internet erişimini engelleyemediği için içeriğni durduruyor. Tam aksine yerine göre yasal olmayan yollarla bunun önüne geçmeli.
sansüre karşıyız diyip kendi kendini sansürleyen mal insan fikri. amk bazen harbi gerizekalılaşıyorsunuz. (bkz: çekoslavakyalılaşrtıramadıklarımızdan mısınız)
ttnet adsl tt uydunet çalışanlarının akpden nefret etmesine yol açacak eylemdir.
http://inciswf.com/9483incik950686.swf
güncel Önemli Başlıklar