bugün

Bir HL2 mod'udur. Team Insurgency tarafından, source motoru kullanılarak yapılmıştır. tamamen ücretsizdir fakat bu oyunu oynamak için bir adet Source Motorlu oyuna sahip olmanız gerekmektedir. COD gibi, DODS gibi kaliteli bir oyundur. savaş tabanlıdır. ıraklı direnişçiler ile amerikan askerleri arasındaki çatışmaları konu almaktadır.
bu oyundan sonra counter strike oynamanın manası kalmamıştır. gerçekten üzerinde düşünülmüş, gerçekçi bir savaş atmosferi sunuyor ve farklı oyun modlarıyla (checkpoint, push, hunt vb.) kendini monotonluktan kurtarmayı başarıyor. kesinlikle 2014 yılının en iyi indie oyunu.
steamde 7.20tl'ye 3 gün boyunca kapış kapış gitmiş oyundur. kredi kartımdan dolayı alamadığıma üzüldüğüm oyun.
tamamen gerçekçiliğe yakın fps oyunu. öyle elime silahı alayım da bi rush çekeyim olayı kesinlikle yok. her şey gerçekçi. vurulmamak için göt atıyorsunuz. kaç mermi sıktığınızı bile saymalısınız.
tekbiirrr diye bağırdığınızda "allahuuuakkbaarr" nidalarıyla tüm takımın tekbir getirdiği oyun.
oynayan varsa gelin beraber akalım dediğim oyundur. oynanışı zordur, ama oldukça zevklidir.
2 gün önce 24 tl bayılıp aldığım öyle anuğa goduhlarııım deyip dalamayacağınız nefis oyun. Fakat ıraklı direnişçi olup keleşle sağa sola fütursuzca ateş etmek çok güzel (tabi bi anda kafanıza mermiyi yiyip susturulmazsanız.

Silah tepmesi ve sesleri çok güzel ayarlanmış . Öyle zart zurt kafayı çıkartamadığınız için rastgele ateş edip bişiler tutturabilme olayı ve parmağı tetiğe geçirip yağmur gibi mermi sıkamayış çok iyi . Oyun gerçek modern zaman çatışma ortamını iliğinize kadar hissettiriyor. izli mermilerin sağınızdan solunuzdan vızır vızır geçişi , geçerken çıkardıkları sesler ve karavana atışlarda duvara arabalara gidince gelen sesler mükemmel.

özet : alın oynayın yardırın mübarekler. Ben 10 üstünden 10 der kaçarım oyuna.
2. dünya savaşı modu gelmiş oyun. omaha beach'te çılgın atıyorum. ben böyle atmosferi hiç bir oyunda görmedim amk. hızımı alamayıp er ryan'ı bile kurtarabilirim.
cs go ile kıyaslayan nöb'leri göstermiş oyun.

siz cross air'e odaklanın spray falan yapın. beceriniz yetmez buralara.
Taktiksel ve gerçekçi olduğundan (cs veya cod oyunlarındaki gibi gözünüz kapalı bir orduyu yok edemiyorsunuz) dolayı hayran olduğum oyundur, amerikın arkadaşlar ile oynadığınızda envai çeşit "allahuekber" deyiş şekli duyabilirsiniz. Gaza gelip makineli tüfek ile rambo gibi ateş ede ede siper almaya koşmanız mı desem yoksa allahuekber nidaları ile rpg'yi gördüğünüz ilk düşmanın suratına suratına atmaya kalkışmanız mı desem arada 3 5 eleman bulup tam bir taktiksel anlayış içerisinde "sağı aldım sen solu al" gibisinden emirler vermenizden mi söz etsem bilemiyorum çünkü hepsi oyun atmosferinde aşırı derecede eğlenceli fakat efendiler girip de oynayabileceğim bir Türk bile yok oyunun tüm güzelliğine gölge düşürmese de yalnız başına oynandığında bir süre sonra zevkli gelmemeye başlıyor diyemem ama yine de oynamak isteyenlere duyurulur. Almayı düşünenler için indirimlerde 12 TL'ye kadar inebiliyor cs-go ile bu oyun arasında arafda kaldıysanız eğer bu oyunu seçin, seçmek için bir nedeniniz yoksa bile yaratın. Mesajlarınızı beklerim :')
sırf tetiğe bastığımda çıkan gerçekçi sesten dolayı ya da bomba atarken pimi çekip atma efektlerinin mükemmelliğinden dolayı veya tek kurşunla büyük ihtimalle ölmekten dolayı yani gerçekçiliğine tutulduğum oyundur.

tavsiye edilir.
tam tamına bir ego shooterdir kendisi. oynanması şiddetle tavsiye edilir.
Tüm fps oyunları arasında en realisti allahtan bullet drop yok.
istek listeme eklemişim, geçen gün indirimde haberi geldi, alacağım galiba.

bu arada medieval 2 total war da %60 indirimli 10tl.
oyun gerçekten çok zor.gerçek hissini çok iyi veriyor.

oyun şuan steam da 4.5 lira.

ama gerçekçilik bf ve cs go dan daha iyi.

bu yüzden zor.silahlar çok sekiyor, dostun mu düşman mı anlamak için kıyafete bakman lazım.

gerçekten ölecekmişsin hissini iyi veriyor oyun.

çok kötüyüm, gerçekten savaşa çağrılmış ilk kez silah kullanan adam gibiyim.millet taktiksel oynuyor acayip.saklanıyorlar,ses çıkarmıyorlar.ben de onları takip ediyorum işte , mermi atmadan ölmüyorum gerçi :D

buda oyundan bir kare silah seçimi.

görsel
Bunda adam vurunca kendinizi terminatör gibi hissediyorsunuz. Gerçek bir takım oyunu gerçek refleksler ve gerçek bir planlama gerekiyor kazanmak için. oynanması gereken fps oyunlarından biri.
yakında sandstorm diye yeni bi oyunu çıkacak.

cs go dan daha iyi daha aksiyonlu bi oyun.

1700 saat oynamışım amk.
hakettiği ilgiyi görmeyen oyunlardan biri. çok seviyorum oyunu ama giriyorum serverlarda adam yok. birkaç tanesi 32/32 (dolu) oluyor ama diğerleri boş. biraz tanınırsa aslında çoğu oyundan güzeldi.
Hâlâ oynadığım efsane oyun.