bugün

batan güneş resmi paylaşmayanı dövüyorlar.
Facebookda hunharca fotoğraflarını paylaşanları artık sadece instagram da görmek istiyorum.
Kullanıcı sayısı Twitter geçmiş App.
Saçma salak insanların beni takip ettiği uygulama...

Az önce bildirim geldi sanal bilmem ne sizi takip etmeye başladı diye. Bir an ulan bu kim, yine ürün satan bir instagram sayfasi herhalde diye düşünürken adam direk mesaj attı bana. Mesaji gördüğüm anda Keşke kabul etmeseydim mesajı diye ah çektim ama iş işten geçmişti...

Meğerse amacı instagramdan kadın avlamakmış. Beni de yanımda bulunan kızlardan birisi sanmış...

ulan direk penis resmi atarak birisi ile tanışırsan helal olsun sana diyeceğim...
i really like it diyecek özenti yazarlarımız.
türklerin bir çoğunun yanlış anladığı ve kullanamadığı fotoğraf paylaşım sitesi.

sorun zaten hep instagramdadır..
saçma sapan takipçiniz olsun istemiyorsanız hesabınızı kilitleyip sizi takip edenleri kontrolünüz altına alabilirsiniz.
kullanmak için Twitter ve facebook'tan daha az beyin gerektiren sosyal medya uygulaması.

Şöyle ki,

facebook'ta ayarlamanız gereken onlarca bilgi, fotoğraf bölgesi, arkadaş ekleme detayları vs saçma sapan detaylar var. nerde doğdun? nerde okudun? naptın? nettin? bilmem kapak fotoğrafına ne koyalım, arkadaş olarak mı ekleyim, yok sadece takip mi edelim vs vs. kısaca çok detay = çok beyin gücü

twitter'da durum daha karışık. Takip etme, retweet'leme, hashtag vs. ki zaten paylaşacağin şeylerin yazı odaklı olması ve kendini ifade etmeye dayanması zaten çokça beyin gücüne elveda demek. ayrıca hadi hepsini geçtin "ben sadece okiycam aga" dedin, açtın bi tane. kazara takip ettin bi 50 kişi, ilk günden ana sayfaya girince okuyacağın 100 tweet'in 65'i fikir beyan eden minimum 45 karakterli yazılar olacak. kişi başı 40 veya 140 karakter de olsa bu alt alta bir sürü yazı demek. çok çok beyin gücü bu okumak falan.

ama instagram öyle mi?

instagram, küçükken kitap okuma alışkanlığı edindirilmeye çalışılan çocuğu, içinde daha çok resim olan kitaptan başlatmak gibi, her gün daha az komplike, daha az kendini ifade gerektiren, bakıldığında pek beyin yormayan direk konuya giren fotoğraflar. üyelik için gereken çok az detay. beyin bedava, gir hemen yediğin dolmanın fotoğrafını çek, ortama uyum sağladın kardeş.

ayrıca hava atmak çok daha basit, yani beyin gerektirmeyen eylemlerin kitlesi için çok daha uygun,

sonuç olarak,

o yüzdendir ki instagram'ın popülartesi böyle artmakta dostlar,
pazarlamalar git gide bu siteye yönelmekte,
twitter'da hiç bişey yazmayan ve sadece retweet yapan mervesu, instagram'da fenomen olmakta.

çünkü hepimizin o son midpoint buluşmasını görmesi gerekiyordu, teşekkürler mervesu.
Gereksiz.
Ben çözemedim bu ne işe yarar. Biri bana anlatsın. Herkesi ağzımızın içine sokacak kadar değerli olan ne? Beklenti ne?
ücretsiz fotoğraf paylaşma programı.
doğru yerde doğru hesaplar takip edildiği sürece çok güzeldir. türk erkekleri kirletse de ingiliz erkekleri adam etmekte.
boku çıktı kaç boku çıktı kaç.
Sonunda derin duygular Yaşatan fotoğraf paylaşım uygulaması.

Bilen bilir daha önceden de bahsetmiştim. Adamın birisi followlamaya başlar, dm den penis fotoğrafı filan atardı. Çok şükür bugün bir bayan göğüslerinin altına yaptırdığı dövme fotoğrafını atarak fikir sordu, ya da amacı başka bir şey idi ama penis görmekten daha efdal bir işe el attı. Kendisini engellesem bile benim için önemli bir duruma yükseldi kendisi....
whatsapp mavi tık gibi görüldü ibaresinin olup olmadığını merak ettiğim program. rica etsem bilen değerli yazarlar bi yardımcı olabilir mi?
Çoğu zaman er kişinin kendisinin, doğanın, kitaplarının vs. fotoğraflarını paylaştığı bir sosyal fotoğraf paylaşım sitesi.
cekilen her fotografin atildigi bir programdir. instagram kullanmayi bilmeyen her cekildigi fotografi instagrama atan insan topluluklarinin oldugu yerdir.insanlar tüm özelini internette paylaşmaktan ne anliyor bilmiyorum valla.
En sevdiğim.
sayesinde yeni bir seyyar saticilik ortaya çıkmış olan fotoğraf paylaşma uygulaması.
twitterdan daha büyük bir kitlesi vardır.
Yeni güncellemesiyle maviliği daha da koyulaşmiştır.
Canı sıkılan oynamaya başladı oyuncak yaptılar siteyi.
selfi çekmemiş hesaplar, koruma altına alınacakmış.
humeyninin torununun bile kullandığı site.
zamanla sevgilinizle tartışmanızın en büyük sebebi olabilecek bir fotograf paylaşma ağıdır.
Aşırı gereksiz sosyal hede. Gösteriş budalalarının manyağı olduğu hede.