bugün

Msn ve yonja'nın modası geçtiği gibi instagram'ın da birgün defteri kapanabilir.
Tarih boyunca neyin devri bitmemiş instagramın bitmesin. Bu dünya süleymana kalmamış instagrama mı kalacak.
insanlar instagramdan para kazanıyor. devrinin geçmesine imkan yok.
ilgi orospuluğuda bir yere kadar mecbur bitecek. kendini pazarla pazarla nereye kadar insan inlemek inletilmek istiyor.
Sözlük, msn, sms devirleri bittiği gibi, birgün elbet bitecektir.
Bir zamanlar story atıp her şeyini paylaşım yapan tipler vardı... Diye hatıralarımız da kalacak.
Bitti bile. Yakın gelecekte maddi anlamda bi getirisi olmayan hiçbir sosyal medya uygulaması kullanmayacak insanlar.
insanlar umarım ilerde biz nelerle uğraşmışız böyle diye bakarlar. uzaylılar eminim instagramı keşfettiyseler bunlar gerçekten gelişmemiş bir canlı türü yargısına varmış olmalılar çoktan. tamam sözlükler falan da çok mühim yerler değil ancak instagram ve türevleri baştan aşağı facia. giriş yaptığında m.ö bir canlı türünün mağarasına giriş yapmış gibi hissediyorsun.
Bitmez çünkü sürekli kendini guncelliyor.. ama tık tok baltaladi galiba biraz .
Artık sonuna gelindi gibidir.
iyice b*Ku çıktı.
Fotoğraf sanatının sonu gelmeyeceği için yanıtı “ hayır “ olan soru.
--spoiler--
Belki yarın , belki yarından da yakın.
--spoiler--
7 yıl önce facebook un devri biter mi diye başlık açsan yine herkes hayır derdi. illaki bir gün, evet.
Biter muhtemelen , devir artık fotoğraf değil video devri.
Alternatif platform ve aradaki rekabete bağlı.
hayır. hala daha insanların hayatlarını başka insanlara gösterebileceği en büyük platform instagram. şu an için bitmesi imkansız. ileride yeni bir platform çıkarsa tahtından edebilir instayı.
Zamanında çok popüler olan Msn, yonja gibi platformların devri geçtiyse, instagram da birgün bitebilir.
Onunki de biter. Hiçbir şey sonsuz değildir.
Bitmeli..
intagram'ın bahsedilen platformlardan farkı para kazandırabilmesidir. instagram'ın devri bu yüzden bitmez.
Değişmez bir kural vardır bir ley belli bir süre popüler olur hatta zirve dönemi vardır ama illaki onun da sonu gelir.
Msn'in, Nokia 3310'nun, yonja'nın devri bittiyse bir gün instagram'ın da devri bitecektir.
Fotoğraf paylaşmaktan sıkılacak insanlar.
bir forum sorusu. cevap veriyorum: bitmez.
Teknolojinin devri bitecek. Ne sanıyorsun. at fava bekle. Evet.
Her şey gün gelmiş bitmiştir. Sadece bitmek için gününü bekliyor, ondan sadece 1 tık bile daha iyi bir mecra ortaya atılırsa 1, 1.5 yıla kalmadan söner.
facebook devri nasılda bitti ama. hatırlamıyor musun?

bu entry burada kaladursun. aha diyiyorum 2025 e kadar devri bitmiş olacak.
ben kullanmıyorum umurumda değil.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar