erkek versiyonu olma yolunda ilerliyorum.
kitap okuyan kızlardan olabilir.
Benim bu. Neden kullanmıyorum hiçbir bilgim yok hadi hepsi tamam da wp niye kullanmıyorum diye ara sıra soruyorum kendime. Neyse zaten bir gün bu hayat beni wp indirmek zorunda bırakacak biliyorum.
Sınava hazırlanıyordur büyük ihtimal.
insanları kullanıyordur.
Evet arkadaşlar bu benim, yanlış anlamayın fakir değilim sadece insan sevmiyorum. Ya da fakirim bilmiyorum.
son on yıldır hiç denk gelmediğim kızlardır. 1 tane bile.
aslında hiç azımsanmayacak sayıda olan kızlardır. sadece onlara erişimimiz kısıtlı.
Eğer istanbulda üniversite okuyorsa beni bulmasını dilediğim kız. Sosyal medya kullanmadığımı öğrenince yüzü bir anda mahkeme duvarına dönen kızlardan bıktım çünkü.
Oha nobetci nikah salonu var midir acep?
Çoktur bu kızdan.

Garip olan kısım erkekler bu kadınları neden evlenmelik kadın sınıfına alıyorlar.
instagram kullanmıyorum diyen bir kız arkadaşımın 2 adet fake instagram hesabı var. Söyleyeceklerim bu kadar
sosyal medya kullanmamayi olumlamak... yine gereksiz bir övme eylemi sergilenmis. kendi hür iradesiyle kullanmıyorsa kullanmasın saygım var ama tutup da bununla övünmek çok gereksiz bir hareket bence. sosyal medyayı nasıl kullandığın senin elinde, neyi görmek istediğin neyi istemedigin de senin elinde sosyal medyada.

tanim: abartılacak bir tarafı olmayan kızdır.
Yoktur varsa da öyle bir kız yaşamıyordur. Yeni nesilin nefes alma şekli artık sosyal medya olmuş.
denk gelmesi gerekn kadın türü. ender rastlanır. şansa bağlıdır. aranarak bulunmaz ki nasıl arayacaksın. denk gelir.