bugün

kendini gosterebilecek cesareti olmayan asosyal embesilin tekidir.

cesaretleri ancak pc ekrani arkasina saklanip instagram kullanan kisileri elestirmeye yeter.

surekli fakir edebiyati yaptiklari ve asosyalligi yucelttikleri gorulmustur.

az beyinli oksijen israflari iste.
instagram kullanmıyorum. bilakis ezik de hissetmiyorum. instagram'ın ne olduğunu bile bilmiyorum. bilmediğim bir şey yüzünden neden ezik oluyorum? bir ilimiz? avuç içi?

hakkaten instagram ne lan?
"Neden bir kimse fotoğraflarını sergilemeyi ve bu fotoğraflar beğenisince değer görmeyi kendi özsaygısına ve onuruna yediremediği için ezik olsun?" sorusunu akla getiren başlıktır. Cevaplanırsa memnun ve müteşekkir olurum.
Başkalarının ilgisinden beslenecek kadar ezik olandan daha az ezik insandır.
kendini sanal ortamda göstermeye ihtiyaç duymayan ancak her türlü ortamda canlı olarak bulunan tiptir. içinde bastırılmış ezikliği yoktur.
Herifin sosyallikten anladığı günde 5-6 fotoğraf çekip yediğini içtiğini yaptığı her boku paylaşmak. Gerçi bu keko trollüyor ama çok başarısız. Bluevelve vardı o fena yapıyordu bu işi hem sinirlendirir hem ciddi ciddi yazdırırdı millete amk. Bunu okuyunca en fazla dingil diyorsun.
Sıçarken bile fotoğraflarını koyan embesillerin olduğu mecrayı kullanmamak eziklikse benim dahil olduğum güruhtur. Henüz bir eksikliğini hissetmedim.
5 ay öncesine kadar instagram kullanmıyordum. Firma açtım sonra da reklam olsun diye instagram hesabı açıp yaptığımız işleri, müşterilerle fotoğraflarımızı falan koymaya başladım. işimde faydası olmuş mudur bilmiyorum ama bünyemde herhangi bir değişikliğe sebep olmadığına eminim. hatta bazı insanların ezikliklerini sosyal medya üzerinden gizledikleri fikri daha bile baskın geliyor. bırak topluluğu, tek bir kişi karşısında bile 2 kelimeyi düzgün kullanıp cümle kuramayan tipler, klavye ile online ortamlarda çılgın atıyor.
Cok guvenen insan kendine ver bakalim instagramini. Hadi cesur insan.
özgüven eksikliği yaşayan basit tiptir. açık ve net.
Sözlügu instagrama cevirenler var hele en beteri.
Çok eziğim, çoookkkk.
Naapsam ki?

mintagram mı kullansam?

Hayat işte...
instagram kullanan ezik tipten kesinlikle üstün olan şahıstır.
instagram kullanmamak eziklikse eziktik ikimizde.
(bkz: ben)
[kat: <a href="//www.uludagsozluk.com/c/ben/" title="ben" >ben</a>]
Tanımadan bilmeden konuşan insan düşüncesidir. Benimde o zımbırtıdan yok lakin önce sen beni bi tanı bakalım. Tanı ki hangi böcek familyasındansın onu bi belirleyelim.

Ha haaayytt !
ulan ne hale geldik be. "bak ben ne kadar mutluyum", "bak ben ne kadar zenginim", "bak ben nereleri geziyorum", "bak ben neler yiyorum" dercesine deli gibi fotoğraf atılan bir sitede hesap açmayanlar ezik muamelesi görüyor.
Bence çok cool'uz arkadaşlar. Bok atmayın. Ayrıca kahveyi şekersiz içiyorum ki bu daha da cool olmamı sağlıyor bence. Ezik sensin kolay gelsin.
monitor arkasina saklanip instagram kullananlara b.k atan tiplerdir.

hic olmazsa kullananda medeni cesaret var, sende var aq gotu boklu sisko veledi? instagram kullanan soyleymis de boyleymis de, ulan kullanmiyorsan kullanma seni mi gerdi milletin derdi ? mal herifler ya. oturdugu yerden surekli elestiren hicbir s.kime derman olmayan mallarsiniz.
Eziklikten öleceğim o vakit. Heheh. *
başlığı açan kardeş genel durumdan değil de sanki birinden ayar yediği için bunu hazmedemeyip açıklama yapmış. be kardeşim sen kullanıyorsun diye kimse sana bir şey demiyorsa sen niye karışırsın ki başkasının zevkine ? hayat tarzına terstir veya tasarımını , oradaki insanları , paylaşılan içeriği ya da yazamadığım herhangi başka bir özelliğini sevmiyordur bu kadar basit. not: ben de kullanmıyorum. size saygı duyuyorum nokta .
Benim.

Ne yapayım yediğim portakallı ördeğin, yeni aldığım bmw min fotoğrafını atayım da nazar.mı değsin??
Belki hala android alamayacak kadar fakirdir.
ezik olmayandır.benimdir.bizizdir.siz dışarı.
klavye arkasina saklanmis asosyaldir.

adamlar evde divanin ustune mi otursun fotograf ceksin. haha. gidecekleri yer olmayinca iste instagram hesabi acamiyorlar. kiskancliktan catir catir catliyorsunuz eminim. asosyalligi overek edebiyat parcalamayi ne zaman birakacaksiniz bakalim. *