Bir de eski sevgiliyse iyi sövdürür.
Sık sık başıma gelen olaydır ve ciddi anlamda küfür ettirir.
Cidden sevdigim cocugu yanlislikla begendim. Çok utandım ya.
Az önce arkadaşım olmayan profili dışarıya açık olan birine yanlışıkla yaptığım olay.
Beğenmeyi saniyesinde geri çektim bildirim yarın gider mi acaba? Yoksa gitmez mi?
Az önce kız arkadaşımın fotoğraflarına bakarken başıma gelen durumdur. Kız 1 saat önce paylaştığım fotoyu beğendi umarım bu saatte hala uyanık değildir zira uyanık ise ve interneti açıksa bildirim gitmiştir. şuna bir el atmaları lazım daha kaç yuva yıkılacak kaç arkadaşlık bitecek anasını satim.
http://www.youtube.com/watch?v=pyg0bO3-9PQ
internetin yavaşlamasından olsa gerek.

zira başka hiçbir şekilde kimse durup dururken yanlışıkla da olsa double tap yapmaz.
anani sikeyim teknoloji. elimin de ayarini sikeyim. ulan hoslanilan kizin bilmem ne kadar sure once attigi sacma bir fotoyu begendim yanlislikla sonra geri cektim amk boyle isin.
hamama giren terler.
Az önce elimden kayan telefonu son anda zar zor tuttum ve göz ucuyla ekranda çıkan kocaman kalbi gördüm. içim acıdı o an. Lanet olsun. işin kötü tarafı sözkonusu fotoğraf 1 sene önceden. Allahtan sınıfça çekildikleri bir fotoğraf da içim bir nebze rahat, sınıftakileri de tanıyorum çünkü. Kızla daha dün akşam takipleştik, fotosunu beğenmemi çok garip karşılamamıştır heralde.
yanlislikla wsaptan da aradim, instagramdan fotosunu da begendim. bi b*k olmadi.
Ne kadar basit dertleriniz karmaşık iliskileriniz varmis insta yok eski sevgili yok kafa rahat.
6 yaşındaki yeğenimin telefonumu eline geçirdiği her fırsatta instagrama girip teyze bak kalp yaptım demesi şeklinde gerçekleşen olay. Telefonu eline vermesen olmuyor versen gönül razı değil.
Arada benim de yaptığımdır. Tam birilerini stalklarken oluyor ya...çıldırıyorum. geri de cekemiyorum. Ay cok gıcık bir durum aq.
instagram hesabını gizleyip, profil fotoğrafını galeride bulunan en saçma fotoğraf haline getirilmesi hadisesidir. allah affetsin.
görsel
geri çekmeyin, hatta bir kaç tane daha fotoğrafını beğenin. daha az boka batmış bir durum oluyor.
benim gibi instagram ve snapchat hesabı olmayan biriyseniz dert olmayan durum.*
2 sene önce fakültede 1. sınıflara kaşarlık ve kaşar sanatları lisesinden bir adet kız teşrif etmişti. kantinde oturuyoruz kız geçiyor tüm kafalar kıza sensörlü amk sanki. yani bu kadar olur. tamam kız fena değil, ahım şahım bir güzelliği yok ama farklı meziyetleri var şimdi ağzımı bozmayayım.** cumhurbaşkanlığı orkestrasındaki müzisyenler bile bu kadar organize değiller. tüm kafalar salise salise aynı açısal momentumu nasıl yakalayabilir? *
hani durduk yere kıza kaşar damgası yapıştıracak kadar insafsız değiliz.. ama kızın bir fotoları var instagramda. her fotoğrafta insan neden iki adet portakal büyüklüğünde memesi olduğu anlatmak ister ki? tabi ben gta san andreas ta plaj partisi şifresi yazmış biri olduğumdan bu duruma karşı değilim ama her şeyin fazlası midemi bulandırır.*
neyse bir gün ahmet işimli arkadaşım bu kızın en yeni fotolarını bana göstermek için koşa koşa geldi. evet böyle de abazayız. evet adam koşuyordu sırf kızın fotoğrafını göstermek için. anlamadığım kısım bu fotoyu bana göstermelk için neden bu kadar istekliydi? işte bunu hiç öğrenemeyecektim.

ahmet geldi, telefonu masanın üstüne koydu. fotoğrafta kaşar kız olarak yaftaladığımız kız* tam da yaftladığımız sıfata uygun bir foto atmıştı. bahsi geçen fotoğrafı burada anlatmaya kalksam adana 1 sulh mahkemesinin kararıyla bu siteyi kapatırlar amk. olan bizim kuru g.t zall a olur.

telefonu elime aldım, malum yerlere zoom yapmak için iki kere tıkladım.

haasitttir. instagramım o zaman da yoktu. başımıza ne gelirse ya ya..raktan ya cehaletten anasını satiyim. ben nereden bileyim instagramda zoom denilen mucizevi buluşun yer almadığını. kalp kızarınca fark ettim, arkadaşın hesaptan kızın fotoğrafı beğenmiştim. kız da okula yeni geldiği ve o fotoğrafın gece 12 den önce tvlere çıksa kanal kapattırıp ertesi gün boyunca penguen belgeselleri yayınlatacak fotoğraf olduğu için bizim ahmet in imajı bir anda karaköy sapığına çıkabilirdi..

zaten ben ikinci tıkı yaparken ahmet son 2 saniyesi kalan dünyayı infilak ettirecek nükleer bombanın iptal butonuna uzanıyor gibi telefona uzandıığında kötü şeylerin olduğunu anlamıştım.

sonuçta başkasının hesabından bir kızın en müstehcen fotosunu beğenmiştim ve olan arkadaşıma olmuştu. ne zaman kantinde kızı görsek kafalar yine o kıza dönerken p kız bizim elemana sanki çamaşırlıktan kilotlarını çalmış gibi bakıyordu..

bu da böyle bir anımdır.
ben bütün fotoları beğeniyorum sıkıntı yok.
bildiğim kadarıyla çok illet bir durum, arkadaşım yanlışıkla eski sevgilisinin fotoğrafını beğenmişti tabi geri aldı ama iş işten geçti.
Çekindiğim bir şeydir. Ama benim fotoğrafımı beğenenin bende fotoğrafını beğenirim.
ter bastıran durumdur. bir kızın fotosunu yanlışlıkla beğendim lan! sonra kaldırdım ama her türlü bildirim geliyor ne yazık ki.
kızın öğrenmesinden korkuyorsanız niye fotoğraflarına bakıyorsunuz ?
Bilinç altının halt etmeleri hep bunlar.
Bilinç altının halt etmeleri hep bunlar.