bugün

süper olay.

ne yapacaktı unfollow etmeden gazeteye ilan mı verecekti? avukatıyla haber mi yollayacaktı? tabi birden ansızın olacak neyin tribindesin anlamadım ki.
Takip isteği yollayan lise arkadaşlarım tarafından başıma gelen olay. Önce takip edip belli bir süre sonra takipten çıkartıyolar.
Bu bir akım filan mı acaba takipçi fazla göstermek için.
tanımadığınız, karşılıklı takip için takipleştiğiniz kişi tarafından çıkarılınca koymayan; tanıdığınız arkadaşınız tarafından çıkarılınca acayip koyan bir hadise. bugün yine başıma geldi. kızla aynı sınıftayız. -ben pek beğenmesem de- o, fotoğraflarımı çok sık beğenir. mesajlaşırız. bana x'cim diye konuşuyor hatta. bu kız beni niye çıkardı ulan? üstelik önce engelleyip sonra kaldırmış. gerisini siz düşünün...

not: bu kızın beni çıkarma nedenleri hakkında naçizane fikirleriniz arsa yeşillendirin sözlük.
son zamanlarda sık karşılaştıgım olay. önce takip istegi yolluyorlar , ayıp olmasın diye bende takip ediyorum. Artık aylar sonra ne düşünüyorsa takipten çıkarıyor. Böyle yapanlar hakkında akıl saglıklarının iyi oldugunu düşünmüyorum altı üstü bir fotoğraf similasyonunda ne düşündünde insanları kendi sayfandan çıkarıyorsun yani belirli özgüvensizlik belirtisi.
Etkileşimde olmadığım ve paylaşımlarını beğenmediğim, hasbelkader tanıdığım, Yolda görsem selam bile vermeyeceğim kişilere yaptığım eylemdir.
Kimsenin bebeğinin ilk çişi, kakası veya anarşist paylaşımları benim ilgimi çekmiyor.
Ayıp olmasın diye sessize almaya da hiç gerek yok.
Hemen s*ktir ederim. swh.
Kim evlenirse beni takipten çıkıyor. Potansiyel tehlike olarak görüyorlar heralde ama arkadaşım sende gözüm olsa evlenmeni mi beklerim. Çok şükür şimdiye kadar yuva da yıkmadım. ilginç.