bugün

insanoğlunun en mantıksız olduğu durumlardan birisidir.

biliyoruz insan hep imkansız istiyor bu konuda hem fikiriz. lakin imkansızın imkansız olduğunu bile bile neden istiyor bu salak beyin?.

la bebe, beyin, evet evet sana diyorum. güzel beynim benim isteklerini düşürerek hem kendini hemde beni mutlu edebilme olanağına sahipken neden üzüyoruz birbirimizi? gel şu konuda bir el sıkışalım.

sen araba olarak bugatti istiyorsun tamam ama bu imkansız biliyoruz. gel biz bunu 2000 model bmw ile anlaşalım sen onu iste bende onu alayım çünkü imkanım ona el veriyor.

hani hep arnold (soy adını yazamadım)
gibi olmak istiyorsun ya. gel biz onu türk göbeği olan erkek ile değişelim. çünkü biliyoruz ikimizde. öyle olamayız.

hani hep kate uptonu hayal edip duruyorsun ya beyin. gel biz onu bizim karşı komşumuz olan dilara ile takas yapalım. hem eli yüzü düzgün bana da bakar hem o. böylece birbirimizi mutlu etmiş oluruz canım beynim.

anlaştık mı?.
Normaldir. Herkes olmayanı yada olamayacak olanı ister. Tatmin edebilmek için kendini. Eksiğim olması kafası falan.
imkansızı istemek, seçmek nedir biliyor musun, imkansızı istemek elde ettiğin imkanlardan vazgeçmektir. imkansızı seçmek, uğruna vazgeçtiğin imkanlara değecek birini arayıp bulmaktır. imkansızı istemek; sevgilileri, evlileri, hele de kucağında bebekleri olanları görünce kahrolmaktır. imkansızı istemek gülen bir kız gördüğünde içini bir hüzü kaplamasıdır, neden benim için gülen bir yüz yok demektir. Bulamıyorum diye yüreğinin sızlamasıdır, değmeyenlerin seviyesine düşmedim diye gurur duymaktır. Kendini hep bulacağına inandırarak hayaller kurmaktır. Yanlız kalmaktır, kaderine isyan edip pişman olmaktır. Dünyadan nefret etmektir. Ölmeyi istemektir ama bir umutla yaşamayı seçmektir. imkansızı istemek bu acılara katlanmaktır. Bilirsin ki bir gün bu acılar bitecektir. Ve tüm bu yaşadıklarını imkansızı istediğin için seçmişsindir...
Sanırım yoktur imkansız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar