bugün

sorunlu insanlar kadar yoran bir şey görmedim ben.
bir şey anlattığın zaman karşıdaki kişinin anlamaması.
Birine laf anlatmak
Açıklama yapmak.
bir sonuca varmayan boş muhabbetler.
Ciğeri beş para etmez insanlara minnet etmek. Çok rahatsız eder. Evet.
Sonucu değişmeyecek şeyler için çabalamaktır.
Yaşamak,
Bazen o kadar yorulduğumu hissediyorum ki...
Bitsem mi acaba derken buluyorum kendime
Bazen dinlendiren olsa da bazen de ev halkı.

Eskiden yalnız yaşama fikri çok korkunç gelirdi. Şimdi bi dönem yalnız yaşamayı düşünmeye başladım.
Hiçbir şeyin hayal ettiğim gibi olmaması beni yoruyor..
Anlaşılamamak.
Aile ici kavgalarda arada kalmak.
Düşünceleri. Tüm gün oturup da yorulduğum cok oluyor.
her şeyi hayra yormak.
Zafiyetinizin olduğu herşey sizi yorar.
gereğinden fazla düşünmek. hayatı biraz da akışına bırakmamak.
Gerçek şu ki ruhsal anlamda insanı yoran tek şey yine insandır. Ruhsal acının bedensel acıdan daha büyük olduğunu söylememe gerek yok herhalde.
Hayaller...

Ki her gece düşen gökyüzünden kalbine.
Kendine üzülecek bir şey bulup sürekli ağlayanlar. Hiç durmadan, her fırsatta. Stres beni öldürebilir. Hayatım yaşayamadan elimdem kayıp gidiyor gibi hissediyorum ve bu his çok... Çaresiz.
insanı En çok insan yorar bence.
iş bulamıyorum 27 yaşındayım bütün yakın arkadaşlarım iyi maaşlı güzel işlerde çalışıyordu hemen hemen hepsinin hayatı paylaşabileceği bir kız arkadaşları var. hayatta en çok istediğim şey düzenli bir hayatımın olmasıydı. ben arkadaşlarımdan daha az haketmedim bu hayatta rahat olmayı. sürekli üzerimde bir baskı var ve sürekli düşünüyorum. bugün kafamı boşaltmak için biraz koşayım dedim koşarken bile geleceğimi düşünüyorum. Ailemle yaşıyorum zaten evde de gram huzur yok herkes bir birine düşman gibi. son 1 aydır intihar ihtimalini de düşünüyorum. işte bütün günümü bu gibi sorunlarım kaplıyor ve gerçekten çok yoruldum.
Beklentiler ve gereksiz farkındalık.. susmak bilmeyen düşünceler ve sesler doluşur insanın zihnine.
Borcun olur ödemeye çalışırken kimse ne yaptığını sormaz. Zaman geçer bir de sorarlar naptın o işi. Üzerinden geçmiş seneler. Ne hatırlatırsın şimdi değil mi?
Belirsizlik.
beni en çok insanlar yoruyor.
Insanlar
Belirsizlik
Izin yapmadan çalışmak
Hayal kırıklıkları.