bugün

Sınav haftası.
Cuma günü mesai saatlerinin bitmemekte ısrar üstüne ısrar etmesi.
Varlığım.
yobazlar, cahiller, kekolar, kendini elit sanan mallar, tek başarısı zengin evde doğmak olan burjuva puştları.
Sokakta zorbalık, abazalık ve bitirim ayağı yapanlar.
Haksızlık, kirlilik, iki yüzlülük, korkaklık, riyakarlık, biat, cahillik ve 3 maymunculuk...
parmağını yalayarak poşet açan esnaf.
Yaşıtın olan ve anlaşamadığın ablanın görümcesi.
Dinlerdir efendim, öyle deli ediyor ki insanları, artık gökteki sözde varlığı memnun etmek için birbirlerinin kafasını kopartıyorlar, dehşet bir şey.
Başkasının arabasında çişin gelince istemeyerek ve terleyerek (o kadar tutunca olacağı bu) sıkıştım deyip dha sonra yolun kenarında yap denmesi ve bi de bu yetmezmiş gibi yarım saat işeyecek bir benzin istasyonu bulamamak ve bulunan istasyonda da üstüne işemenin daha az zarar vereceği kadar leş bir yerde işemek zorunda kalmak!
Kayınvalide, kayınpeder, kayın.
Sürekli modu düşük insanlar beni deli ediyor.
Her güne öyle güzel uyanıyorum ki kimsenin moralimi bozmasına izin vermiyorum
He şimdi hiç aşk acısıda mi cekmiyorsun hiç mi derdin yok diyenler olabilir. Ölümün olduğu şu dünyada aileniz ve sevdikleriniz sağlıklıysa gerisi boş geliyor sanırım büyümeye başladım ufak tefek şeylere üzülmeyerek
Aşk acısı da çekin birini çok sevin ama sizi üzen sizi kıran hiçbir şeyi hayatınızda tutmayın çünkü dünyaya bir kere geliyoruz
10 tane sosyetik götünü gezdirmeye dubaiye gitmiş. dönüşte özel uçakları düşünce aynen öbür taraf.

günlerdir neredeyse şehit muamelemesi yapılıyor . haber üstüne haber yapılıyor.

ulan memlrkette ortalama hergün 2000 kişi ölüyor. haberimiz olmuyor. bunların neyi var.

böle medaycılığın allah belasını vere.
Sevgilinin kafasında kurduğu şeye körü körüne bağlanması, arkadaş saatlerce dil döküyoruz hâlâ kafasındakine inanmaya çalışıyor.
çorapla ıslak biyere basmak.
Gitmek bilmeyen, insanı kendi evinde sığıntı gibi hissettiren yüzsüz misafirler.
bilgisizliğinin farkında olmayan, işin doğrusunu anlatmaya kalktığında gözünü kulağını kapatan insanlar.
bir kaç saniye içinde tüm kanımı beynime zıplatıp, günümün içine etmek konusunda üzerlerine yok.
Halden anlamaz insanlar...
Cahil insanlarla tartışmak.
Gece yarısı üst kattan gelen sesler...
Umursamazlik, mış gibi yapmak, aşırı uçlarda davranışlar... bunlar deli mi ediyor deliligin sonuçları mi karıştırdım şu anda.
gecenin bilmem kaçında toplu yaşanılan bi ortamda terliklerini sürükleye sürükleye odasına giren insan.
(bkz: insan)
ortak kullanılan işyerine ait araca, son kullanan kişinin işim bitti diye yakıt almadan bırakması. tam bir yere gidecen, acelen var işyerindeki bireysel düşünenlerden dolayı yakıt almak zorunda kalmak ve bunun 15 dakikalık zaman kaybına sebep olması.
parkta,cafede vb yerlerde gezen yapmacık aileler.