bugün

insanlığın mensubu bulunduğum ırktan kürediği gerçeğidir.

hz.ben ile hz.yengeniz insanlığın atasıyız. ve biz galaktik türt ırkına mensubuz.
zamanında yengeniz ile işi pişirdik. ve bu şekilde insanlık bizden küredi. anlatayım.

yıl 0. daha zaman akmaya başlamamış. o şekilde birden gözümü açtım. birde ne göreyim. yanımda bir kız. o şaşkınlıkla "arûn meryh tajuyı?" dedim. çünkü ortada henüz bir dil yoktu. ne diyeydim mahmut mu diyeydim? neyse, niye böyle dedim bende bilmiyorum. bu sözler ile aslında: "at mı la o?" demeye çalışmıştım. o da beni duyar duymaz ağzında bir şeyler geveledi. ama hiçbir şey anlamadım. sonra bu şekilde biz çıkmaya başladık. ilk başta birbirimizi anlamadık. sonra nesnelere ve fiillere isim vererek bir dil geliştirmeye başladık. bu dil sonraları türtçe olarak bilinecekti. bu şekilde baya bir dil oluşturmaya başladık. ama henüz vücudumuz da ki organlara isim vermemiştik. bir gün teklif ettim. gel şunlara isim verelim dedim. saçtan başladık, burun, ağız, çene, boyun, meme derken bende bir hareketlenme olmaya başladı. bu arada yengenizin göğüsler fora tabi. daha giyecekleri icat etmedik. ne zaman buz devri geldi, götümüz soğuktan dondu. o vakit giyinmeyi icat ettik. neyse devam edeyim. memeden göbeğe indik, göbekten kalçaya derken yengenizim söz konusu organımı eline almasıyla insanlığın ilk spermi yaydan çıkmış ok gibi fışkırdı. havada süzüldü süzüldü. ve yerçekimine yenik düştü. ben bu sırada zevkten bayılmışım. olanları yengeniz anlattı. neyse efendim böylece cinselliği keşfettik. bu ne işe yarar bilmiyorduk. fakat deliler gibi zevk alıyorduk. bir gün yengeniz kusmaya başladı. birde baktık 9 ay sonra küçük ben. onunda adını "sen" koyduk. sonra bir tane küçük yenge geldi. onunda adını "o" koyduk. o ile sen büyüdü büyüdü, pınarla büyüdü, ormanlar onlara dar geldi. en sonunda onlarda cinselliği keşfettiler böylece 9 ay sonra 3. jenerasyon insan dünyaya geldi. ileri görüşlü olan ben "bu iş böyle giderse baya kalabalık olacağız, bu işin ucu atom savaşlarına kadar gider. 4. dünya savaşı taş ve sopalarla yapılır, bunu engellememiz lazım" dedim. engellemek için üstün türt ırkını kurdum. türt ırknın görevi dünya'da barışı, sevgiyi, adaleti sağlamaktır... böyle böyle insanlık küredi. 72 millete ayrıldı... bugün 7 milyar kişi oldu. bunu okuyan herkes benim testislerimden çıktı. o gün bugündür türt ırkı görevini yapmaya devam ediyor.

(bkz: türt ırkı)
(bkz: türtçe)