bugün

kel kafasına, gözlüğüne, göbeğine bakmadan dalga geçen insandır. sen önce kendine bak dürzü.

ayna güzel icat.
acizdir!
kendisinin normal olduğunu sanan andavaldır.
Kafası güzel adam.
En sevmediğim insan modelidir. kendinle ilgilen başkalarının görüntüleri seni neden ilgilendiriyor ki kişilikleri daha önemli. birde genelde böyle dalga geçen insanlar her şeyle dalga geçerler ciddi bir konu konusamazsin boyleleriyle.
Neyi neyle satın almaya çalışmaktadır anlamış değilim. Duygusu olmayan insan tipidir.
kendi dış görünüşünü seçerek almış gibi davranmaktadır.
kendi dış görünüşü için sanki kuyrukta beklemiş insandır. horr rruss pu çocuğu işte ne diyeceksin.
Dış görünüşü elbet kazaya uğrayacak insandır.
çocuktur efendim halen bundan prim yapmasına izin veren varsa aciz insan topluluğudur.
kendini insanlardan yüksek görüp, diğerlerini alçaltmaya çalışan bir insandır. bu yaptığının aslından ne kadar da sorunlu bir davranış olduğunu görememektedir ve bu sergilediği hareketlerle de ne kadar aciz ne kadar acınası ne kadar vahim durumda bir insan olduğunu belirtmektedir. küçücük beyniyle başka bir şey düşünemeyip ancak insanlarla dalga geçme eğiliminde olan basit bir insan türü ne kadar yazık ki çok yaygın.
beyin.dll bulunmadı diye bas bas bağıran insan tipidir.
(bkz: orospu çocukluğunun 1001 yolu)
(bkz: 10 adımda orospu çocukluğu)
Etrafında prim yapmaya çalışan, götü kalkık, insancık türü.
ego problemleri olan insandır.
gülmek için neden arayan insandır...
yaşadığı 'değersizlik' duygusunu başkalarını aşağılayarak aşmaya çalışan 'aşağılık' bir insan bozmasıdır.
Karakterindeki bir eksiklikten dolayı insanların dış görünüşüyle dalga geçer. Empati kurmayı bilmeyen insandır. Gerçekten problemleri vardır.
Etrafa salyalarini saçarak dolaşan kuduz köpek kadar tehlikeli, yazin ortasında içilen asidi kaçmış kola kadar iğrenç insandır.

Bunların başkalarına saygısı olmadığı gibi kendilerine de olmaz ve genelde aynada kendi gördükleri gibi gorunmezler. için dışa yansıması diye bir olay vardır. insan başkasına nasıl bakarsa kendi de öyle görünür.

Hayatları boyunca ezilmiş, ezilmeye de devam edecek canlilardir. Keşke olseler.
Her yüzde allah ın bir sıfatının olduğunu henüz duymamış insancıktır.
içine sıçılacak insan tipidir.
böyle davranan insanlar daha önce böyle muamelelere maruz kaldığı için bu davranışı sergiler.

dikkat edin hastalık seviyesinde bazı şeylere saran insanlar o konuda ezilmiş ve mağdur olmuş insanlardır.
çirkin insandır. daha bugün bana gelen bir soruyu ve cevabımı paylaşmak istiyorum bu hususta.

-resmine baktımda çok çirkinsin sadasd niye bu kadar çirkinsin?

-Öncelikle resim değil fotoğraf arkadaşım, bunu bilmeyecek kadar aptal olmamanı bütün içtenliğimle umuyorum. Kaldı ki çok da zekice bir soru sormuşsun tebrik ederim.

Neden çirkinim uzun uzadıya anlatmak istemiyorum aslında. Sadece en önemli noktalara değineceğim. Çirkinim evet, çünkü sevilmiyorum. insan sevildiği kadar güzel olur, sevilmediği kadar çirkin. Düşün ki aynı topraklar güz geldiğinde ne halde olur, bahar geldiğinde ne halde. Çirkinim çünkü düşmüyor içime hiç bir cemre, gelmiyor bahar bana. Eğer duygusal zekanı geliştirebilirsen bu dediğimin ne denli doğru olduğunu göreceksin ileride.

Bir önemli sebep daha söyleyeyim. Çirkinim evet, çünkü sen çirkinsin. Bakışların çirkin, düşüncelerin çirkin, kalbin çirkin, sözlerin çirkin. Bu dünya içinde bir de herkesin kendi dünyası vardır. Senin dünyan çirkin olduğu için ben çirkinim. Aynı şey bir insana dünyanın en mükemmel şeyi gelirken, başka birine en berbat şeyi gelebilir. işte bu bakış açınızın güzelliği-çirkinliğiyle ilgili bir olgu. Nefret kustuğunuz sürece ben çirkin olacağım, problem değil ama aynada suretinizin arkasında gizlenen gerçek kendinize bakmanızı tavsiye ederim.

iyi geceler diliyorum.

Edit: halbuki yaağuşukluyumdur da lan. kesin eski sevgilim canımı sıkmak için yazdı. *
cahil insandır . toplumdan dışlanmıştır . insanlara olan nefretini , böyle çocukça şeyler yaparak dışa vurandır.
valla sözlükte herşey makara burdaki ifşa başlıklarını pas geçersek,(ki kimse hakkında olumsuz görüş bildirmedim)

gerçek hayatta tipsiz olmasına rağmen narsist davranışlarda bulunan,gereksiz özgüven sahibi insanları, veya tam tersi abartılı derecede mütevazi olup övülmek isteyen adamları gömerim..tipsiz olsa da gömerim;yakışıklı,güzel olsa da illa kusur bulur gömerim..

velhasıl eleştirilen insanların dış görünüşü değil,gereksiz özgüvenleridir..en azından kendi açımdan öyle