bugün

Anlamlandıramadığım durum. Bu şeyi bu kadar önemli yapan ne? Niye yemek içmek gibi ihtiyaç olarak görülür? Niye sosyal medyada ve televizyonlarda bu kadar çok reklamı yapılıyor?
her yerde gözlemlenen durum. millet bilimde sanatta teknolojide ilerlesin. bizimkiler hala...
insanların yartılışından ileri gelen durumdur. ilkel insan güdülerinden biri. (bkz: maslow un ihtiyaçlar hiyerarşisi teorisi)

görsel
moralin bozukken gelen seni çok seviyorum mesajından haberi yoktur bilmiyordur garip.
Dengesiz enerji, kontrolsüz libido ile başlayıp, tatmin edilmiş hevesle beraber yan ürün olarak ya terkedilen eş yada aldatılan sevgiliyle bitecek süreç.
Cinsellikle değil cinselliksizlikle.dir.
biraz da zAMANın tüketim alışkanlıkları, pazarlama anlayışı ile alakalı olan bir durumdur.

(bkz: sex sells)
Türkiye'nin cinsel açlığın Afrika'sı olmasıyla alakalı durum. millet sikişmek, sevmek, koklaşmak, öpmek istiyor fakat yasak ve günah. birde istediği gibi cinselliğini yaşayamaması durumu var. türkiye de tahmini 3,5 milyon eşcinsel istemediği evliliği ve istemedigi kişiyle cinsel ilişki yürütüyor. belki seksden sonra kusuyorlardır.
insanların değil yobazların bozmasıdır ki yobazlar zaten insan sayılmazlar.
hepimiz bir hayvanız aranızdaki tavşan benim galiba *
büyük felaketlere sebep olmaktadır.

hepsinden büyüğü şurada izah edilmiş: (bkz: genç yobazların varoluş sebebi abazanlıktır)