bugün

Çat pat konuşan bir bebeğin aniden isminizi söylemesi. Bunu geçen ay bir bebekten duydum o anki şaşkınlığım tam oscarlıktı.
Terasta veya balkonda uyumak.
Kendi götünü mıncıklamak.
saçları tıraş makinesiyle 3 nümero yapmak. ama sakalları kesmeyip intihar bombacısına benzemek.
Ufka karşı 2 bira.
Yağmur da yürümek.
Ee... şey.. Sekss¿
işini tam anlamıyla sorunsuz yapabilmek insana en büyük huzur ve mutluluğu veriyor.
Karanlıkta balkonda sessizliği dinlemek.
yaz vakti öğle uykusu uyuyarak çocukluğunu hatırlamak.
Sabahtan beri ayakta duran çorabı çıkarıp iz yaptığı yerleri kaşımak.
Net olarak grup yorum'un haklıyız kazanacağız şarkısını açıp yüksek sesle dinlemek. Böyle bir zevk olamaz.
(bkz: çomar tokatlamak) en büyük zevkim ve hobim.
Yağmur sesini dinleyerek uykuya dalmak.

Çok uzun zaman oldu yağmur yağmayalı.
Uyumadan önce tuvalete girmeyip, sabah olduğunda şarıl şarıl işemek.
sanki yeni insan olmuş uzaylı anasını satiyim. bunu neden merak eder neden yazar, sorar bir insan?
Şarap içmek!!! Semah dönmek!!! Dem almak!!! Don değiştirmek!!! Grup Yorum dinlemek!!! Deniz Gezmişin ne kadar mükemmel olduğunu tartışmak!!! Yılmaz Güney'in ne kadar mükemmel olduğunu konuşmak!!! iran'ın ne kadar güçlü olduğunu konuşmak!!! Beşar Esad'ın ne kadar da bizden bir Alevi olduğunu konuşmak!!! Kılıçdaroğlu'nun CHP'yi nasıl Halkların kardeşliği adına sadece Alevi ve Kürt partisi yaptığını konuşmak!!! işte böyle... Bu işler böyle... Şah-ı Merdan Ali'nin Uzun, Kalın, Dimdik Zülfikarı adına... Bu işler böyle...
Ayakları ovuşturmak ne demek amına koyim diyerek entryi okurken ayaklarımı ovuşturduğumu fark ettim.
Yazın çok susamışken, su içmek.
Gökyüzünü ve denizi izlemek. Maviyi çok severim.
parmak kıtlatmak.
Şekerleme dediğimiz çok kısa süren uykular.

Az önce kitap okurken dinlendirmek için gözlerimi kapadım. 20 dakika uyumuşum. Öyle tatlı ve yoğun bir uyku ki saatlerce uyusam o tadı alamam. Bir de bu kısa uykularda insan öyle yoğun ve uzun rüyalar görüyor ki sanki 20 dakika değil 2 gün uyumuş gibi hissediyorsun.
Çikolatalı tatlılar.
memelere boşalmaktır. aslında bakınca ne kadar basit bir eylem ama insana ilah gibi hissettiriyor.
önümde yürüyen birini taklit etmek