bugün

sıkıntılı bir odadan çıkıp dışarıda rahat bir nefes almak. anlıktır.
Kucucuk mini mini bir opucuk.
böyle çişin gelir erinirsin ya kalkıp işemeye birikir birikir sonra gidip işersin ya son saniyede, işte o çok zevk veriyo lan bana.
sanal alemde(facebook) ve gerçek alemde dürtmek.
yemek yemek ve konusmak degeri iyi bilinmeli.
siparişini verdiğim 49 liralık akşam yemeğimin dev ekranda izlediğim tv de sevdiğim prgramın başlama saatiyle aynı anda kapıma gelmesdfggdvsfd şaka lan kepçap bitti sanıyodum bitmemiş makarna yapcam.
kulakciktan müzik dinlerken yolu uzatmak.
Küçük kız çocuğunun tebessümü.
önce bonibon alınır masaya dökülüp sarı olanlar seçilir daha sonra bi tane alınıp sarı boyasi gecip beyaz olana kadar bekletilir dışı beyaz olurken içindeki çikolata erir tam kenarlardan kirilir çikolata ağızda yayılır. bonibon böyle yenir.
bel kütürdetmece.
dut ağacı silkelemek. evet haziran ayında koca bir çarşaf gerilir ve biri de ağaçtan dutları silkeledikçe tapır tapır dutlar kafanıza ve çarşafa düşer ya... çok zevkliydi lan!
parmak citlatma.
Yoldu buldugunuz yavru kedi yada kopek yavrularini doyurabilirsiniz .
Sut almak yeterli.
Veya
Gozu iltihapli kedi yavrularina cay iln pansuman yapabilirsiniz.bu onlarin agrisini kesicektir.
Alisveristen eve donen yaslilara yardimci olun.
Hayko dinlemek... insan aşık olduğunu izlerken aptal bir tebessüm kaplar ya hani suratı; bende de hayko dinlerken oluşuyor o tebessüm.
çok basit şeylerdir. En güzelini özlem tekin söylemiştir. Bir kadeh şarap, bir nefes duman, bir sıcak bakış bana yeter.
üzülerek söylüyorum; nargile.
şu an abartısız 1 saattir aralıksız ipil ipil bir yağmur yağıyor. ne de güzelmiş bu damla sesi, bilmezmişim.
saç kırıklarını koparmak, anneanneye sarılmak, çizgi film izlemek, yağmurda yürümek..
para saymak...

yok böyle zevkli bir şey.

çocukken sırf bu yüzden dayımın bakkalında dururdum yazıları. kasadaki paraları günde bilmem kaç defa sayar sayar yerine koyardım.
(bkz: sıçmak)

Çok basit sıçarım, hiç problem yaratmam.
lise resimlerine bakmak.ne saçım varmış be, kanki baksana harbi karizmaymışım demek.
önemli olan boyu değil işlevidir lafını destekleyen şeylerdir bunlar. örnek;

yağmur yağarken pencereyi açıp, önüne oturup sigara içmek.
dans etmek.
dondurma yemek.
Hiç gelmeyeceğini bile bile Noel babayı bekleme durumudur .