bugün

güzel olan her şey ilaçtır.
Kitap
Enduro
Ok
Dağ yürüyüşü
Yağmur
Sis.
değer ve itibar görmektir, seni sen olduğun için seven, en yakın insanların, seni sevdiğini bilmektir. bu dediklerim, tam hayata düşman olmuşken ilaç gibi gelir işte.
Şekerli su, çikolata, yemek, güzel söz ve hoşgörülü insanlar.
Tatil. 2 günlük haftasonu da olsa yeter.
kadir mısıroğlu'nu dinlemek.
görsel

+9 intihar itemı

ilaç gibi. evet. ilaç gibi geldiği için kaçımız intihar etmedik ki bununla * * *
Genelde canım sıkkınken yaptığım eylemlerdir. Huzur verir. Yedi güzel adam dizisindeki şiir sahnelerini açarım. Aynı zamanda kedimi kucağıma alır göbeğini severim.
karşıdaki insanın sizi gerçekten anladığını farketmek.
Kahve ve sigara.
Bir ses, bir şarkı, bir kitap, bir kupa kahve, çok özel birinden gelen tek bir kelime, bir fotoğraf, hatırlanan güzel bir anı, bir dost,
Satırlarca örnekler verilebilir.
insanı ne olursa olsun o anda mutlu eden birçok şey buna örnek verilebilir. sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek gibi.
Yanıma gelse sadece bende seni dese ölümsüz olurum herhalde.
(bkz: komedi) ilaç gibi gelir...
insomnium + viski

bu aralar varoluşsal düşünceler içerisindeyim. bu ikilinin düşüncelerimi yok edici bir özelliği yok ama inanılmaz güzel eşlik ediyorlar bana. insomnium lütfen bir 50 yıl daha falan müzik yapsın.
bi ufak rakı
bildigin merhem merhem.
Tebdil-i mekanda ferahlık vardır, derler. Mekân değişikliği ilaç gibi gelir.
ılık bir duş yapmak.
Yanında hissettiğiniz insanlar.
aşk'tan başka hiçbir şey ilaç gibi gelmez. bir özne ancak hem sevildiğinde hem de sevdiğinde insan olabilir. kelimenin tam anlamıyla insan. geri kalanlar bunun yuceltmesidir, ikamesidir.
tatil dir efendim.
kedilerle şakalaşmak.
ilaçsız geçen gecelerin birbirini kovaladağı zamanlarda, sevdiceğinin sarılıp "özledim" demesi kadar şifa veren bir ilaç az bulunur.
etrafındaki insanların nesesinin hic bitmemesi. aglarken bile kendini bir anda kahkaha tufanının icinde bulabilirsin.
beyti sarmadır efm.